sadsad x
asdasd

Baby Foot

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

 

Baby Foot 1997’den beri geliştirilen ve üretilen ayak bakım markasıdır. Ayaklarınızda zaman içerisinde biriken ölü hücreleri arındırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Uzun süre ayakta durma, ayakların ayakkabı içerisinde mahsur kalması gibi birçok nedenden dolayı ayaklarda ölü deri birikir, çatlar ve ağrılı hale gelir. Bu durumu önlemek için ayak tabanınıza düzenli olarak bakım uygulamak gerekir. Baby Foot ayak bakım kitlerini kullanarak ayaklarınızın ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayaklarınıza evde bakım yapma olanağı sağlayan Baby Foot, bilimsel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde glikolik asit ve meyve asitleri bulunduğu için ayaklarınızdaki ölü hücrelerin soyulmasını sağlar ve yumuşak forma kavuşturur. Ayaklarınızın ölü hücrelerden arındıktan sonra tıpkı bir bebek ayağı gibi sağlıklı ve güzel bir hale gelir.

Sizde ayak bakımınızı Baby Foot ayak kremi ile tamamlamak istiyorsanız, tüm çeşitlerine Dermokozmetika’dan ulaşabilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle sahip olabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.