x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Güzellik kavramı cilt bakım ile iç içedir. Özellikle yüz bakımında kullanılan ürünlerin kalitesi büyük önem taşımaktadır. Güzel görünmek için birçok yöntem ve kozmetik ürünler kullanılmaktadır. Genellikle bayanların kullandığı kozmetik ürünler daha güzel ve bakımlı görünmek için başvurulan en bilindik yollardan biridir. Makyaj, yüzdeki bütün kusurları kapatmada etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Makyajın kalıcı olması içinde bazı yöntemler kolaylıkla uygulanmaktadır fakat bu yöntemler cildin normalden daha fazla zarar görmesine neden olmaktadır. Cilde uygulanan kozmetik kalıntılarının iyice temizlenmesi için birçok temizleme şekli kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları tonik, temizleme suyu ve losyondur. Cilt temizliğini en iyi şekilde yüz temizleyici jel sağlamaktadır.

Avene Yüz Temizleme Jeli Etkileri

Avene temizleme jeli kullanımı kolay ve pratiktir. Pamuk ve ya sünger gibi aparat yardımıyla yapılan cilt temizliği her bölgede kalmış kalıntıların derinlemesine arındırmasını sağlamaktadır. yüz temizliği bölüm bölüm yapılmalıdır ve her bölüm de kullanılan aparat değiştirilmelidir. Avene temizleme jeli özellikle yüksek performans göstererek diğer ürünlere oranla etkileyici sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Avene yüz temizleme jeli göz çevresinde uygulanması tıbbi sorunlara yol açabilmektir. Günde en az iki kere kullanılması gereken Avene temizleme jeli kullananlar tarafından tavsiye edilmektedir. 

Avene Yüz Temizleme Jeli Ürünleri

Avene Cleanance Gel Nettoyant, Avene markasına ait yüz temizleyici jelidir. Yağlı ve akneli ciltler için kullanılan bu ürün özel olarak hazırlanmış formülü ile sabun içermez. Cildin PH değerini korumaya yardımcı olan Avene yüz temizleme jeli balkabağı, çekirdek özü gibi bitkisel özler ile sebum seviyesini düzenler. Sivilce ve akne oluşumunu engelleyen  Cleanance Gel Nettoyant cildin parlaklığını alır ve mat bir görünüm sağlar. termal su ile zenginleştirilmiş Avene Cleanance Gel Nettoyant cildi rahatlatır ve ferahlatır. Özel pratik kapağı ile kullanılacak ürünün miktarını doğru bir şekilde ayarlar. Yüz ve vücut bölgelerinde kullanıma uygun olan AveneCleanance Gel Nettoyant günde iki kere kullanılması tavsiye edilmektedir.

Avene Cleanance Spot Soin Localise, kalem formunda olan Avene yüz temizleme jelidir. Pratik ve etkili biçimde cilt temizliğini sağlayan kalem, bölgesel cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olmaktadır. İnce ve renksiz görünüşlü kolayca sürülen AveneCleanance Spot Soin Localise ciltte oluşan sebum seviyesini dengeler. İçeriğinde bulunan bileşenlerle bakterilerinin cilde yayılmasını önlemektedir. Yağlı ve akne meyilli ciltler için kullanılan bölgesel temizlik akne ve akne izlerini yok etmeye yardımcı olmaktadır. Cleanance Spot Soin Localise dermatolojik testlerden geçerek kullananların hoş dokusu ve kolay kullanışı ile memnuniyetini kazanmıştır.

Avene Tolerance Extreme Lait, tahriş gidermeye yardımcı olan temizleme sütüdür. Aşırı hassas ve alerjik ciltlerin güvenle kullandığı Avene Tolerance Extreme Lait cildi temizler ve tahrişi önler. Cildi kusursuz bir şekilde temizler. Saflık, rahatlık ve ferahlık kazandırarak makyaj kalıntılarını gidermeye yardımcı olur.

Avene Yüz Temizleme Jeli

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.