x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Çok hassas, atopik ve atopiliye meyilli ciltler için hazırlanmış yüz bakım ürünleri arasında yer alan Avene Trixera Serisi alerjik reaksiyon göstermeden cildin derinlemesine temizlenmesine yardım eder. Gözeneklerin tıkanmasını engelleyen Avene Trixera Serisi cilt bakımı yaparken cildin alt katmanlarını dış etmenlerden arındırır. Her yaş grubunun güvenle kullanabileceği bakım ürünleri cinsiyet gözetmeden bebek ve çocuklar dahi kullanabileceği cilt bakım serisidir. Cildi yumuşatan ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olan Avene Trixera Serisi cilt temizliğini oldukça dikkatlice hazırlanmış doğal bileşenlerin katkısı ile alerji riskini ortadan kaldırarak sağlar. Çok kuru ciltlere sahip kişilerin ciltlerinde birçok sorun gözlenmektedir. Bu sorunlardan başlıca gelen derinin pullanmasıdır. Kış aylarında iyice artan cilt sorunları dış faktörlerden ve sağlık sorunlarının meydana gelmesi ile sıklaşarak rahatsız etmeye başlar. Avene ürünleri kullanan kişilerin tercih ettiği Avene Trixera Serisi bu etkileri ortadan kaldırmada etkili bileşenlerin bir araya gelmesiyle mükemmel sonuçlar çıkarmıştır.

Avene cildin pürüzsüz görünmesinde ve derinlemesine temizlenmesine büyük katkı sağlamaktadır. Doğal kaynak suyunun içerisinde barındırdığı Avene termal su cildin rahatlamasında ve ferahlamasında en büyük yardımcı içeriktir. Parfüm ve paraben içermeyen Avene Trixera Serisi yüz, burun ve dudak kenarlarında oluşan kızarıklıkları ve pullanmayı gidermeye yardımcı olur. Düzenli ve devamlı kullanıldığı takdirde cildin yenilenmesine ve yapılanmasına karşı koruma sağlar.
Cildin pürüzsüz bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur ve bu görüntüyü kullanım süresince muhafaza eder.

Avene Trixera Creme, kızarık ve kaşıntı gibi ciltte oluşan rahatsızlık hissiyatlarının giderilmesinde etkili olan temizleyici krem çok kuru ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Avene laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş uzmanların deneyim ve tecrübelerinden yararlanarak hazırladığı Trixera Creme cildi yeniden canlandırmaya yarayan temizleyici bakım kremidir. Hassas ciltlere sahip, kuru ve çok kuru ciltlerin kullandığı Avene Trixera Creme parfüm ve paraben içermeyen etkisi ile kullanıcıların huzuruna çıkarılmıştır. Cildi yoğun bir şekilde nemlendiren temizleyici bakım kremi kusursuz bir görünüm oluşmasında etkili olmaktadır. Özellikle soğuk kış aylarında meydana gelen kuruluğa karşı tedbir alarak koruma sağlar. Parlak görünüme sahip olmayan ve soyulan deriyi yeniden yapılandıran Trixera Creme tahriş olmuş bölgeleri de yatışmaya yardımcı olur. Cilt sorunlarına karşı etkili bir formüle sahip olan temizleyici krem doğal bitki özlerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği bu ürün içeriğinde bulunan Avene termal su ile zenginleştirilerek yatıştırıcı özelliğe sahip olmaktadır. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılan Trixera Creme elde değmemiş bir şekilde doldurulur ve steril kapağı sayesinde cilde yetecek ölçüde krem kıvamı ortaya çıkar. Bu sayede uzun süre kullanım sağlayan Krem cildin kusursuz görünmesine yardımcı olur.
AveneTrixera Creme klinik çalışmalar ve testlerden başarı ile geçmiştir. Kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet sağlamıştır.

Avene Trixera

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.