x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt bakımın en önemli konulardan bir tanesi cilt temizliğidir. Gün içerisinde yapılan makyaj saatler sonra ciltte akmaya başlar. Deri altına doğru inen kozmetik kalıntıları gözenekleri tıkar ve akne oluşumuna sebep olur. Bunun için yapılması gereken ilk adım günlük temizlemedir. Yüz bakımında etkili olduğunu düşünsekte suyla yüz yıkama tam olarak cilt temizliğini sağlayamaz. Cilt sağlığını ve cilt yapısını bozmamak üzere yapılan bakımlarda tercih edilecek ürünlerin dikkatlice incelenmesi gerekmektedir.

Avene Temizleyici Ürünlerin Etkileri

Cilt tiplerine göre etkinliği sağlanan Avene Temizleyici kullananlar doğal kozmetik ürünlerin kullanılmasını tavsiye etmektedir. Avene temizleyici ürünleri cilt tipine göre en güçlü etkisi ile yüz temizliğini sağlamaktadır. Düzenli ve uzun süreli bakım sonrasında cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olan Avene Temizleyici cildin yumuşak ve pürüzsüz görünmesinde etkili sonuçlar çıkarmaktadır. Cilt yüzeyinde oluşan gözeneklerin tıkanması ve yağ kanallarının dolması ile oluşan akne ve sivilce cilt sorunlarına neden olur. İyi temizlenmeyen yüz ovalinde lekelerin çıkmasına neden olur. Yüz temizliğinde büyük ölçüde mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran Avene temizleyici kullananlar tarafından tercih edilen ürünlerin içerisinde yer alır. Hipoalerjik olan Avene temizleyici içeriğinde sabun veya deterjan içermez. Cilt sağlığını koruma da etkili olan temizleyiciler dış etmenlere karşıda cildi arındırır. Aynı zamanda cilt bakımı için özel olarak fayda sağlar.

Avene Temizleyici Ürünleri

Avene Cleanance Gel Nettoyant, cildin asit ve baz oranını dengeleyen ve koruyan Avene yüz temizleyici ürünler arasında yer almaktadır. Sabun içermeyen formülü ile cilt temizliğini derinlemesine yapar. Avene termal su sayesinde cilde ferahlık ve konfor sağlar. Doğal içeriklerin bir araya gelmesiyle içerisinde balkabağı çekirdeği özü bulunan Avene Yüz temizleme jeli sebum seviyesini düzenler. Gözeneklerin tıkanmasını, akne veya sivilce oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Ciltte meydana gelen yoğun akne sorunu ile savaş veren Avene Cleanance Hydra Creme Lavante kullananlar tarafından sıklıkla akne tedavileri sonrasında etkili sonuçlar vermektedir. Tahriş olmuş ve kurumuş ciltlerin en çok ihtiyaç duyduğu Hindistan cevizi, karite yağı gibi özlerin bir araya gelmesiyle oluşan Avene yüz temizleme kremi cildi besler ve onarılmasına yardım eder. İçeriğinde bulunan Avene termal su ile cilde zarar vermeden temizlik yapar. Cildi sağlığına kavuşturur.

Avene Cleanance Mask, paraben içermeyen temizleyici maske cilt yüzeyinde biriken pisliklerin giderilmesine büyük katkı sağlar. Düzenli ve uzun süreli kullanımla birlikte cilde yumuşak bir dokunuş sağlar. Peeling olarak ta uygulanabilen Avene yüz temizleyici cildin sebum seviyesini dengeler. Gözeneklerin içerisinde oluşan iri kir kalıntılarını en iyi şekilde temizler. Beş dakika içerisinde istenilen cilde kavuşmayı vaat eden Avene yüz temizleyici hafif kusurlara sahip yağlı ciltler içinde benzersiz formülü ile mükemmel sonuçlar elde etmeyi hedeflemektedir. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Avene ürünlerinden Avene Cleanance Mask kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Avene Temizleyici

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.