x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Kadınların ve erkeklerin ergenlik döneminden itibaren savaş verdiği akne ve izlerini yok etmek için kullandığı Avene Sivilce Kremi Ürünleri birçok kullanıcı tarafından büyük bir memnuniyet sağlamaktadır. Bilinçsiz olarak kullanılan çeşitli kozmetik ürünlerinin yol açtığı tahriş, kızarıklık, sivilce oluşması kaçınılmazdır. Bu durumdan kurtulmanın en kolay yolu dermokozmetik ürünlerle cilt bakımını yapmaktır. Cilt yüzeyinde bulunan yağ depoları zamanla yağ kanallarının dolması ile dışarıya doğru iltihap olarak uç verir. Gereğinden fazla yağ bu şekilde sebum seviyesini yükselterek akne oluşumuna neden olur.

Ülkemizde dokuz kadından biri akne ve sivilce sorunu yaşamaktadır. Sivilce problemine düzensiz beslenme, kalitesiz kozmetik ürünler ve bazı ilaçların içinde bulunan maddeler neden olmaktadır.
Avene sivilce kremi ürünleri içeriğinde bulunan termal su ile cildi rahatlatır ve ferahlık sağlar.
Avene sivilce kremi serisi birçok ürünün yanı sıra yağlı ve akneye meyilli ciltler için kusursuz bir görünüm sağlar. Cildi yoğun bir şekilde nemlendiren bu ürünler, cildin beslenmesini ve yeniden yapılanmasına da yardımcı olur. Herhangi bir yan etki yaratmadan cilt yüzeyinde temizlik sağlar. Sivilce oluşumunu dengeler. Avene sivilce kremi ürünleri başlıca dermatolojik testlerden geçerek başarılı sonuçlar almıştır. Ciltte yarattığı etkiler gözle görülür bir şekilde fark edilir. İlk olarak cildin yağ oranını düzenler ve yağ kanallarını temizlemeye yardım eder. Hamile ve çocuklarında kullanabileceği Avene akne ve sivilce ürünleri düzenli günlük bakım ile etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

Avene Cleanance Expert

Yağlanmaya meyilli ciltlerin güvenle kullanabileceği Avene Cleanance Expert leke, sivilce, siyah nokta ve kırışıklık giderici özellikleri ile yüz bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Cildin yağ dengesini düzenlemeye yardımcı olan Avene Cleanance Expert aynı zamanda cildin yoğun bir şekilde nemlendirir. Avene akne ve bakım kremi peeling olarak kullanılarak parlaklığı giderir ve mat bir görünüm sağlar. Yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde bulunan avene termal su ile cildi koruma altına alır. Cildi dış etmenlerin neden olduğu kir ve benzeri etkilerden arındırır. Canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Göz ve dudak çevresi sakıncalı bölgelerdendir. Temas halinde bol su ile yıkanması gerekmektedir. Günde bir defa kullanılması önerilmektedir.

Avene Triacneal Expert

Ciltte oluşan sorunları gidermek için hazırlanmış Avene Triacneal Expert cilt kusurlarını %90’a varan oranla yok etmeyi hedeflemektedir. Klinik ve testlerden başarı ile geçen bu ürün kullananlar tarafından sıkça tavsiye edilmektedir. Patentli ürünler arasında bulunan Triacneal Expert gece bakım ürünü olarak kullanılmaktadır. Ciltte oluşan ölü deriyi temizler ve renk tonunu eşitler. Bebekler ve çocukların kullanımına uygun değildir. Cildin arınmasına yardım eder ve izlerin yok olmasını sağlar. Avene akne ürünleri arasında hafiflemeye yardımcı olan bakım ürünü cilt dokusunu güçlendirir.

Avene Sivilce Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.