Yandex Metrica

{{title}}

Gün geçtikçe zaman akıp geçer, dost gibi görünen zaman git gide düşman olmaya başlar. Ciltte yavaş yavaş etkilerini gösterir. Dışardan gelen etmenlerinde sağladığı zararlarla cilt yaşlanma belirtilerini göstermeye başlar. Avene Physiolift serisi cildi yeniden yapılandırmaya ve yüz ovalinde zamanla oluşan kırışıklık, esneklik kaybı, kazayağı, ince çizgi, torbalanma, morluk, kahverengi lekelerin yok olmasına yardım eder. Eski zamanlardan bu yana gelişen teknoloji ile insanlar artık cilt bakımını eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

, birçok ürün yelpazesi ile Avrupa’nın en büyük cilt bakım markasıdır.

, yaşlanma karşıtı formülü ile ince çizgilerin toparlanmasına ve esneklik kaybını önlemede yardım eder. Bu sayede daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Kuru ciltler için hazırlanmış bu ürün kırışıkları düzenlemede gündüz bakım kremleri içerisinde en etkili bir çözümü sağlar.

Yüz bakımında etkili sonuçlar çıkartan Avene PhysioLift Emulsion kırışıklar ve ince çizgilerin belirmesiyle can sıkıcı bir hal almaya başlayan yaşlanma belirtilerinin yok olmasında etkili çözümler sağamaktadır. Alın yüzün en dikkat çekici bölgesi olmasına karşılık yüz ovalinde meydana gelen çizgiler kötü bir görünüme neden olur. Krem olarak kullanılan bu ürün karma cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Gözeneklerin tıkanmasını engeller. Avene kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen ürünler arasındadır.

 avene laboratuvarlarında hazırlanmış eşsiz formülü ile cildin yeniden yapılanmasını ve kırışıklıkların giderilmesine yardım eder. Yaşlanma sürecini durdurma görevi üstlenen bu ürün kısa sürede ciltte oluşan ince çizgilerin, kırışıklıkların, kazayağı görünümünün ve son olarak ise ciltte oluşan esneklik kaybını gidererek kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

İnce çizgilerin yok olmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarının yol açtığı çizgilerden kurtulmak için kullanılan Avene Ystheal Creme yaşlanmayı geciktirir. İçeriğinde bulunan termal su ile cildi rahatlatır. Yüz ovalinde oluşan ışıltı kaybı yaşayan kuru ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

//
5 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.