x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Gün geçtikçe zaman akıp geçer, dost gibi görünen zaman git gide düşman olmaya başlar. Ciltte yavaş yavaş etkilerini gösterir. Dışardan gelen etmenlerinde sağladığı zararlarla cilt yaşlanma belirtilerini göstermeye başlar. Avene Physiolift serisi cildi yeniden yapılandırmaya ve yüz ovalinde zamanla oluşan kırışıklık, esneklik kaybı, kazayağı, ince çizgi, torbalanma, morluk, kahverengi lekelerin yok olmasına yardım eder. Eski zamanlardan bu yana gelişen teknoloji ile insanlar artık cilt bakımını eksiksiz olarak tamamlamaktadır.

Yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırıp cildin eski haline dönmesi için geliştirilmiş Avene Physiolift serisi mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır. Kuru, yağlı, karma fark etmeksizin her türlü cilt tipine uygun olan ürünler cildin sağlığını koruyarak gençleştirmesine yardımcı olur. Avene Physiolift serisi cildin yağ dengesini koruyarak sebum seviyesini düzenler. Physiolift serisi yüz bakımının yanı sıra göz çevresi ve dudak çevresi bakımında da etkili sonuçlar çıkartır. Cilde yumuşak ve kadifemsi bir dokunuş sağlar. Yaşlanma belirtilerinden kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için Physiolift ürünleri genç, yetişkin ve ileri ki yaş gruplarına ait kişilerin kullanıma uygundur. Avene, birçok ürün yelpazesi ile Avrupa’nın en büyük cilt bakım markasıdır.

Avene PhysioLift Creme

Yetişkin ve orta yaşa sahip kişilerin kullanımına uygun olan Avene PhysioLift Creme, yaşlanma karşıtı formülü ile ince çizgilerin toparlanmasına ve esneklik kaybını önlemede yardım eder. Bu sayede daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Kuru ciltler için hazırlanmış bu ürün kırışıkları düzenlemede gündüz bakım kremleri içerisinde en etkili bir çözümü sağlar.

Avene PhysioLift Emulsion

Yüz bakımında etkili sonuçlar çıkartan Avene PhysioLift Emulsion kırışıklar ve ince çizgilerin belirmesiyle can sıkıcı bir hal almaya başlayan yaşlanma belirtilerinin yok olmasında etkili çözümler sağamaktadır. Alın yüzün en dikkat çekici bölgesi olmasına karşılık yüz ovalinde meydana gelen çizgiler kötü bir görünüme neden olur. Krem olarak kullanılan bu ürün karma cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Gözeneklerin tıkanmasını engeller. Avene kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Avene Ystheal Emulsion

Yaşlanma ile meydana gelen kırışıklar kadın ve erkeklerin korkulu rüyalarından biri olmaktadır. Günümüzde birçok insan dış etmenlerden kaynaklanan sebeplerden ötürü cilt sorunları ile mücadele etmektedir. Orta, yetişkin ve ileri ki yaşlarda daha fazla karşımıza çıkan kırışıklar bunlardan bir tanesidir. Avene Ystheal Emulsion avene laboratuvarlarında hazırlanmış eşsiz formülü ile cildin yeniden yapılanmasını ve kırışıklıkların giderilmesine yardım eder. Yaşlanma sürecini durdurma görevi üstlenen bu ürün kısa sürede ciltte oluşan ince çizgilerin, kırışıklıkların, kazayağı görünümünün ve son olarak ise ciltte oluşan esneklik kaybını gidererek kusursuz bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Avene Ystheal Creme

İnce çizgilerin yok olmasına yardımcı olur. Güneş ışınlarının yol açtığı çizgilerden kurtulmak için kullanılan Avene Ystheal Creme yaşlanmayı geciktirir. İçeriğinde bulunan termal su ile cildi rahatlatır. Yüz ovalinde oluşan ışıltı kaybı yaşayan kuru ve kuru ciltlerin kullanımına uygundur.

Avene PhysioLift

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.