x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Doğuştan itibaren kadınların ve erkeklerin cilt bakımları tam olarak gerçekleştirilemez. Doğumdan itibaren cilt dış etmenlerden etkilenmeye başlar. Farklı formlarda kullanılan cilt bakım ürünleri jel, su, süt ve Peeling gibi çeşitlere sahiptir. Özellikle kadınların kullandığı yüz bakım ürünleri dermokozmetik markalar tarafından tercih edilmektedir. Kolay kullanımı ile cilt yüzeyine büyük bir etki sağlamaktadır.

Avene Peeling Etkileri

Avene Peeling ürünleri içeriğinde bulunan aktif tanecikler sayesinde cilt kanallarını derinlemesine temizler. Siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunu önlemek için sıklıkla kullanılan Peeling yağ kanallarını mükemmel bir şekilde temizliğini sağlar. Termal su destekli Avene ürünleri arasında yer alan Peeling pürüzsüz ve yumuşak bir tene sahip olmak isteyenlerin kullandığı bakım ürünleri arasında yerini almaktadır. Canlı bir görünüme kavuşan yüzey diğer kozmetik ürünlerinin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Cilt lekeleri ve kırışıklar üzerinde kısmen yarar sağlayan Avene Peeling pratik ve hızlı bir şekilde cilde nüfuz eder. Avene Peeling göz çevresi ve dudak çevresi haricinde tüm yüz bölgesine uygulanabilmektedir. Boyun bölgesinde de kullanımı uygun Avene Peeling tüm cilt tiplerinin kullandığı bakım formuna sahiptir. Hassas ciltler her bakım ürününü kolaylıkla kullanamaz. Peeling hassas ciltler üzerinde de aynı etkiye sahiptir. Herhangi bir alerjik soruna yol açmaz. Doğal bitki özlerinin yardımıyla hazırlanmış Avene Peeling ürünleri kaliteli ve pratik kullanım sağlamaktadır.

Avene Peeling Ürünleri

Gommage Doux Purifiant, cilt bakımında etkili temizlik sağlayan peelingler hassas ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Tıkanan gözenekler yağ kanalları dolmasına neden olur.  Cilt görünümünü olumsuz etkileyen dış etmenler cilde kötü bir görüntü kazandırır. Ölmüş hücrelerinin yüz ovalini doldurması kirli görünmesine neden olur. Bu sebeple cilt temizliği dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. peeling ürünleri kullandıktan sonra yüz ovali daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Cilt yüzeyin kullanılacak olan diğer kozmetik ürünlerinin cilde daha iyi etki etmesini sağlar. Avene Gommage Doux Purifiant ciltte oluşabilecek tahriş ve kızarıklığa anında çözüm sağlar. Hassas ciltlerde önemli derecede temizlik sağlayan Avene yüz peeling termal su ile desteklenmiş formülü cilde nazik bir dokunuş sağlar. Nemlendirici içeriği cildin nem oranını dengelemeye yetmektedir. Bol su ile durulanma gerektiren Avene yüz peelingi cildi gözle görülür bir şekilde parlatır. Avene peeling ürünleri içeriğinde paraben bulundurmaz. Hipoalerjiktir. Avene yüz peeling yapanların sıklıkla kullandığı Gommage Doux Purifiant dermatolojik testlerden geçerek bu ürünü kullanan kadınların %84’ünde cilt uyumluluğu tespit edilmiştir. %95’ i uygulama sonrasında cildin yumuşaklığını fark etmiştir. %89’u ise Peeling etkisini takdir etmiştir. Cilt temizliğinde mükemmel sonuçlar çıkartan peeling ürünleri uzmanların ve dermatologların hastalarına güvenle önerdiği cilt Avene ürünleri yüz bakımın da etkileyici sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Hassasiyet sorunu yaşayan kişilerin test ederek uygulaması tavsiye edilir.

Avene Peeling

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.