x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Nemlendiriciler günümüzde artık hayatımızın birer parçası olma yolunda ilerlemektedir. Kış soğuklarına, kuruluğa, çatlamaya ve parlamaya iyi gelen Avene markası nemlendirici serisi ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Kısa sürede cildi yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı  Avene nemlendirici ürünleri, diğer markalardan farklı olarak içeriğinde çok az katkı maddesi içerir. Cilt sağlığı için özel olarak hazırlanmış Avene nemlendirici ürünleri kimyasal madde kullanımını optimize eder. Cilt kuruluğu cildin nemlenme ihtiyacını doğurur.

Avene Nemlendirici Etkileri

Cilt kuruluğu yaşanmasının başlıca nedenlerinden biri olan sebum seviyesinin azalmasıdır.
Cilt bakım için uygulanan birçok doğru bilinen yanlışlardan bir tanesi kalıp bar sabunların cildi yatıştırmasıdır. Kullanılan sabunların birçoğu cilt yüzeyinde kuruluğa neden olmaktadır. Bu nedenle ürün seçerken dikkatli olmak çok önemlidir. Gün içerisinde kuruyan cilde nemlendirme sürmek gün içerisinde cildin yumuşamasını ve aydınlık görünmesini sağlar. Cildin temiz görünmesinde büyük katkı sağlayan Avene nemlendirici evde doğal maskeler yapılarak uygulanabilir. Avene nemlendirici ürünleri cildi dış etmenlere karşı korumaya yardım eder. Yaşlanma belirtileri olan kırışıkların giderilmesinde, siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller. Kullanımı kolay ve pratik olan kremler cildi hem besler hem de pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Avene Nemlendirici Ürünleri

Avene Hydrance Optimale Serum, tüm cilt tiplerine uygun olan nem seviyesi düzenleyici serum içeriğinde bulunan termal su lipozomları sayesinde cildin rahatlamasını sağlar. Yüksek düzeyde nem oranı sağlayan Avene Hydrance Optimale Serum cilt bakımında mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır. Güneş koruyucu içeriği ile cildin nem oranını korumaya yardımcı olur.
Avene güneş korumalı nemlendirici zengin içeriği ile cildin dokusunu korumaya yardımcıdır. Kuru ve çok kuru hassas ciltlerin kullanımına uygun Avene yüz nemlendirici yaşlanma belirtilerinin oluşmasına neden olan güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Aynı zamanda aktif su lipozomları Avene termal su ile cildin rahatlamasını sağlar. Klinik çalışmalar ve testlerden başarı ile geçen Avene güneş korumalı nemlendirici serum kullananların %95’inde bir haftalık süreden sonra etkisini gözle görülür bir şekilde kanıtlamıştır.

Hydrance Perfecteur Legere SPF30, karma ciltler için özel olarak hazırlanmış cilt tonu düzenleyici etkisi ile kullananların büyük bir beğenisini kazanmıştır. Cilt yüzeyinde meydana gelen gerginlik, rahatsızlık hissi gibi belirtiler gösteren kişilerin rahatlıkla kullanabileceği yüz bakım kremi güneş ışınlarının ve dış etmenlerin neden olduğu cilt lekelerini kapatmaya yardımcı olur. Renkli dokuya sahip olan Avene Nemlendirici cildin sağlıklı ve ışıl ışıl durmasını sağlar. Bütün cildi nemlendiren krem kısa sürede cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesinde etkili olur. Avene nemlendirici, kuru ciltler için nem oranını düzenleyen bakım ürünüdür. Hassas ciltlere sahip kişilerin kullanımına uygun Avene karma ciltler için yüz nemlendirici cildin temizlenmesine yüz bakımının tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Hassas kuru ciltlerde sıklıkla görülen pullanma sorununu gidermede başarı gösteren ürün aynı zamanda cildi dış etmenlere karşı korur. İçeriğinde bulunan Avene termal su ile cilt sağlığını ve konforunu büyük ölçüde sağlamaktadır.

Avene Nemlendirici

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.