x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Her cilt tipi kendi içerisinde ayrı bir kategoride sınıflandırır. Bu sınıflandırmada yer alan normal, kuru, yağlı ve karma ciltlerdir. Yağlı ve akneye meyilli ciltler parlamaya en yatkın cilt tipleri arasında yer almaktadır. Yağlı ciltlerde parlama kötü bir görünüm oluşmasına neden olur. Yaz aylarında bakımı en zor olan yağlı ve akneye meyilli ciltler sebum seviyesinin artmasıyla akne ve sivilce oluşumunu ikiye katlar. Cilt gözenekleri tıkanır ve cildin kusmasına neden olur.

Avene matlaştırıcı ürünler cilt yüzeyinde meydana gelen tüm ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olur. Aşırı yağlı ciltlerin parlamasını gidererek daha mat bir görünüme kavuşmasını sağlar. Birçok konuda doğru bilinen yanlışlardan bir tanesi de yağlı ciltlere nemlendirme gerekmediğidir. Aslında yağlı ciltlerde nemlenmeye ihtiyaç duyar bu nedenle Avene ürünleri cilt sorunlarını ve ihtiyaçlarını en aza indirgemek için hazırlamış olduğu ürünlerle insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

Avene matlaştırıcı ürünler cildin nem dengesini sağlayarak rahatlamasına, ferahlamasına ve matlaşmasına yardım eder. Ciltte meydana gelen parlama genellikle yüz ve boyun bölgesinde görülür. Avene matlaştırıcı ürünler arasında yer alan Avene Cleanance Emulsion Mat Matlaştırıcı Krem cilt bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Cildi ihtiyaç doğrultusunda nemlendirme sağlayan Matlaştırıcı Krem cilt sorunlarının yok olmasında etkili bir çözüm oluşturur.

Matlaştırıcı krem cilt gözeneklerini tıkamaz ve yeniden sıkılaşmasını sağlar. Cildi rahatlatmaya ve nefes almasına izin veren formülü sayesinde cilt konforunu sağlamaktadır. Cilt bakımını kusursuzca tamamlayan Avene Cleanance Emulsion Mat doğal kaynakların birleşimi ile hazırlanmıştır.Emulsion Mat Matlaştırıcı Krem içeriğinde bulunan Avene termal su, vitamin ve mineraller ile cildin güçlenmesine yardım eder.

Kış aylarında meydana gelen kuruluğun oluşmasını engelleyen Avene matlaştırıcı hassas ve karma ciltler için geliştirilen bakım ürünü Fluide Matifiant Bakım Kremi ile kullanıcıların övgülerini almaktadır. Avene Bakım Kremi cilt katmanlarında yer alan yağ kanallarının temizlenmesine ve parlamanın önlenmesinde büyük etki gösterir.
 Fluide Matifiant cilt yüzeyinde mükemmel bir matlık oluşturur. Gözeneklerin tıkanmasını engelleyerek,  genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Sebum seviyesini dengeleyen bakım kremi aynı zamanda içeriğinde bulunan Avene termal su ile cildi rahatlatır ve ferahlatır.  Yağlı ciltlerinde kullanımına uygun olan Avene Fluide Matifiant nemlendirici özelliği sayesinde kadifemsi bir dokunuş sağlar. Düzenli kullanım ile kısa sürede cildi eski görünüme yeniden kavuşturur. Parfümlü kokusu ile hoş bir hissiyat bırakan Avene Fluide Matifiant içeriğinde phenoxyethenol, polysorbate bulundurur. Yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygun olan bakım kremi nazikçe yapılan masaj ile cilde uygulanır.

Dermokozmetik markalar arasında adından sıkça bahsedilen Avene ürünleri kullanıcıları tarafından geniş ürün yelpazesi ve çok yönlü kullanımı ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. 

Avene Matlaştırıcı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.