Yandex Metrica

Avene Makyaj Temizleyici

Makyaj yapmak kadınlar için ne kadar önemliyse makyaj temizleme kısmı da bir o kadar önemlidir. Genellikle saatlerce yapılan ağır makyajların temizlemesi oldukça zordur. Büyük keyifle yapılan makyaj, cilt katmanlarına dolar ve gözenekleri tıkar. Tıkanmış gözenekler hava almaz uzun süre ciltte etkisini gösteren kozmetik ürünler yüzünden cilt sorunlarına yol açar. Yüz ovalinde oluşan sivilceler, lekeler ve izlerin oluşmasına neden olur. İyice temizlenmeyen cilt zamanla kötü bir görünüme neden olur. Cilt temizliğinde kullanılması gereken temizleyiciler dikkatlice seçilmedir. Cilt tipine uygun olarak kullanılması cilt bakımında yardımcı olarak fayda sağlar. 

6 ürün

  Günlük olarak temizlenmesi gereken cilt yüzeyi oldukça önemli ve zaman alan bir uygulamadır. Yüz yıkamak makyajı çıkarmak için yeterli gelmeyebilir. Bunun için doğal içeriklerle hazırlanmış makyaj temizleme suyu gibi birçok dermokozmetik ürün kullanımı cilt yüzeyine kolayca etki eder ve anında derinlemesine temizlik sağlar. 

  Avene makyaj temizleme ürünleri cilt yüzeyinde biriken kozmetik kalıntılarını ve dış etmenlerden meydana gelen kiri, tozu ve güneş ışınlarının yol açtığı lekelenmelere karşı koruma sağlar. Aktif bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşan Avene makyaj temizleme ürünleri, cildin doğal dengesini bozmadan gözeneklerin temizlenmesi ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Cilt temizliğinde dikkat edilmesi gereken unsur olan parfümlü ürünler cildin yapısını bozmaktadır. Avene makyaj ürünleri içeriğinde parfüm bulundurmayarak cilt sağlığına özen göstermektedir. Avene makyaj temizleme ürünleri su, süt ve tonik olarak ayrılmaktadır. Avene makyaj temizleme ürünleri kullananlar sıklıkla Avene temizleme suyunu tercih etmektedir. Avene temizleme suyunun içeriğinde bulunan termal su, cildi doyasıya rahatlatır. Makyaj çıkarma esnasında en önemli bölge göz ve dudak çevresidir. Hassas yapıya sahip olan göz çevresi, hafifçe temizlenmelidir.  Dudak çevresi içinde önemli olan bu uygulama için dudakta kalan ruj kalıntılarını temizlemek için belli bir süre pamuğu bekleterek çıkarmak daha kolaydır.

  Avene Makyaj Temizleme Ürünleri

  Demaquillant Douceur Pour Les Yeux, özel olarak geliştirilmiş doğal bileşenlerden meydana gelen temizleyici üründür. Ciltte kalıntı bırakmadan tüm cildi derinlemesine temizler. Demaquillant Douceur Pour Les Yeux içeriğinde parfüm ve paraben içermez. Kendine ait doğal hoş bir kokusu vardır. Göz ve kirpik uçlarında topaklanan maskarayı ovalamadan temizleyen, Demaquillant Douceur Pour Les Yeux temizleme suyu gözyaşı ile uyumludur. Hassas gözlere sahip, gözlük ve kontak lens kullanan kişilerin kullanımına uygundur.

  Avene Lait Demaquillant Douceur, kuru ve çok kuru ciltler için kullanımı uygun olan Avene Lait Demaquillant Douceur cildi kurutmadan temizliğini sağlar. Nemlendirici özelliği ile cildi yumuşatmaya ve pamuksu dokunuş sağlar. Doğal hoş kokuya sahip olan Avene temizleme sütü, akışkan bir yapıdadır. Avene temizleme sütü içeriğinde bulunan termal su ile nemlendirirken rahatlatır ve gerçek konfor sağlar. Klinik araştırmalardan geçerek test eden kadınlarının büyük bir çoğunluğu yüz bölgesi ve göz çevresinde sağladığı temizleme etkisinden memnuniyet duymaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.