x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt sorunlarının en önemlisi yüzeyde oluşan lekelerdir. Cilt lekeleri özellikle yaz aylarında meydana gelmektedir. Güneş ışınları cilde direk temas etmesiyle ciltte çillenme, kahverengi lekeler ve siyah lekelerin oluşmasına neden olmaktadır. Gebelik süresince ciltte hormonsal değişiklerden ötürü lekeler meydana gelir. Dermokozmetik operasyonlar sonrasında oluşan lekeler cildin kötü görünmesine yol açar. Bu nedenle kullanılacak ürünlerin kalitesi ve kullanım sıklığı cilt bakımında büyük önem teşkil etmektedir. Pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler için can sıkıcı bir etken olan cilt lekeleri, Avene Leke Kremiyle ile istenilen görünüme kısa sürede kavuşmaktadır.

Avene Leke Kreminin Etkileri

Leke Kremi cilde aydınlık ve pürüzsüz bir parlaklık sağlar. Ton eşitsizliği olan ciltlerde etkisini göstermeye yarayan Leke Kremleri cilt bariyerlerinde biriken kir, hava, toz gibi dış etmenlerin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Yüz bakımı ve vücut bakımında kısa sürede etkileyici çözümler sunan kremler yaşlanma belirtileri sonucunda oluşan lekelerinde giderilmesini sağlar.
Avene Leke Kremleri gebelikte oluşan cilt sorunlarını olumsuz olarak etkilemeden giderir. Dermatoloji uzmanlarının onayını almış avene leke kremi, testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçmiştir. Avene Leke Kremi kullanıcıları tarafından büyük bir memnuniyet kazanmıştır.

Avene Leke Kremi Ürünleri

Avene D-Pigment Legere, özellikle kadınların vücutlarında veya yüz ovallerinde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Güneşin altında uzun süre kalma sonucunda oluşan kahverengi lekeler ve çiller meydana gelmektedir. Bu cilt lekelerinin giderilmesi mümkün oldukça zordur. Avene D-Pigment sahip olduğu özel formülü sayesinde cilt yüzeyinde meydana gelen lekelerin giderilmesini sağlamaktadır. Zenginleştirilmiş içeriklere sahip cilt bakım ürünü lokal ve bölgesel olarak kullanıma uygundur. Her cilt tipine aynı etkiyi gösteren Avene D-Pigment Legere kısa sürede cildi pürüzsüz görünüme sokar. Nemlendirici özelliği bulunan Avene Leke Kremi cildin nem oranını dengeleyerek yumuşamasını sağlar. İpeksi bir dokunuşa sahip olan ciltler kişiler üzerinde olumlu sonuçlar yaratmaktadır. Yeni oluşan lekelerinde yok olmasına yardım eden Avene D-Pigment Legere cilt tonunu doğal bir şekilde eşitler. Homojen bir görünüm kazandırır. Avene D-Pigment Legere içeriğinde aktif bileşenler sayesinde birçok özelliğe sahiptir. Bunlardan bir tanesi cildin rengini açmasıdır. A vitamini içeren Leke Kremi yatıştırıcı ve tahriş önleyici termal su ile desteklenmektedir. Koruyucu bir etkiye sahip olan onarıcı bakım kremi antioksidan ile cildin istenilen görünüme kavuşmasını sağlar. Eller ve boyun bölgesinde oluşan lekeler üzerinde de etki gösteren D-Pigment Legere düzenli kullanım ile lekelerin tekrarlamasını önler. Avene Leke Kremi kullanıldıktan sonra güneş koruyucu ile cildin güvenliğini sağlamak gerekmektedir. Leke sorunu çeken, karma ve normal ciltlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde parfüm bulundurmaz ve paraben içermez. D-Pigment Legere kullananların birçoğu bu ürünü tavsiye ederek sıklıkla kullanmaktadır.

Avene Leke Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.