x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Hayatımızın büyük bir alanında var olan kremler, cildi korumaya ve nemlendirme sağlamaya yardımcı olmaktadır. Yağ ve mum gibi maddelerden yapılmaktadır. Avene Krem ürünleri cildi dış etmenler olan hava, kir, toz, güneş ve yağmurdan koruyan kıvamı koyu olan kozmetik ürünlerdir.Krem cildi nemlendirmeye veya yumuşatmaya karşı etkili formülü ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Hücre yenilemesini gerçekleştirmeye yardımcı Avene Kremler cildin hassasiyetini güçlendirir ve içeriğinde bulunan özlerle Avene Krem, özel laboratuvarlarda hazırlanmaktadır.

Avene Kremin Etkileri

Avene Krem cildi yatıştırmaya ve kuru hissiyatının giderilmesinde etkili olarak yarar sağlamaktadır. Soğuklarda sıklıkla meydana gelen cilt kuruluğu batma, yanma ve sızıntı gibi sorunların meydana gelmesine neden olur. Bu sorunların ortaya çıkmasını önlemek ve kadifemsi bir dokunuşa sahip olmak için gün içerisinde ihtiyaç doğrultusunda Krem kullanılmaktadır. Avene Kremi kullananlar tarafından yaşlanma belirtilerini azaltması ve nemsizlikten kaynaklanan kırışıkları ortadan kaldırma özelliğini test edip onaylamışlardır. Avene Krem ürünleri birçok cilt sorununa çözüm sağlar. Bunlar arasında akne ve akne izleri, göz bakımı, kırışıklıklar, esneklik kaybı gibi sorunlar yer almaktadır. Kuru, hassas, normal tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Avene Krem ürünleri günlük temizlikte kullanılan deterjanların cilde etki ettiği kimyasalların giderilmesine yardımcı olur. Tahriş ve kuruluğa neden olmadan rahat bir bakım sağlayan Avene Kremler, hassas ciltlerde meydana gelen kılcal damarların hasar görmesini engeller.

Avene Krem Ürünleri

Avene Antirougeurs Fort, bölgesel kızarıklıkların giderilmesine yardım eden yüz bakım kremi tüm cilt tiplerinin kullanımına göre uygunluk sağlamaktadır. Bitkisel bileşenler içeren formülü sayesinde tahriş olmuş cilt duvarlarını eski görünümüne kavuşturur. Ferahlatıcı ve rahatlatıcı özelliği bulunan termal su ile zenginleştirilmiş Avene Antirougeurs Fort cilde mükemmel bir bakım sağlar. Güneşin zararlı dik açılarına maruz kalan ciltlerde etkisini göstermektedir. Kılcal damarların cilt yüzeyine yakın olması nedeniyle kızarıklıkların meydana gelmesi durumunda sızıntıları hafifletir. Avene Antirougeurs Fort içeriğinde paraben içermez.

Avene Cicalfate Mains, soğuk havalarda meydana gelen kuruma ve pullanmanın önüne geçmek için hazırlanmış dermokozmetik ürünler arasında yer alan el bakım kremidir. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Avene Cicalfate Mains cilt yüzeyinde oluşan sorunları nemlendirici özelliği ile yok eder. Nemsiz kalmış el derisi zamanla çatlamaya başlar ve sızlar. Sızıntıları önlemek adına bitkisel bakım özleri ile dengelenmiş el bakım ürünü termal su ile cildi rahatlatır. Devamlı ve düzenli kullanım ile istenilen yumuşak yüzeye kavuşturan Avene Cicalfate Mains kusursuz bir bakım sağlar.

Avene PhysioLift Precision, zamanla yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde etkisini gösteren krem ince çizgiler, kaz ayakları, derin kırışıklarda işe yaramaktadır. Avene PhysioLift Precision cilt yüzeyinde meydana gelen en kalın çizgilerin üzerinden geçerek pürüzsüz görünmesini sağlamaktadır. Özel ve patentli yaşlanma karşıtı bakımı cildin ihtiyacı olan bütün işlemleri gerçekleştirmeye yardım etmektedir. 

Avene Krem

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.