x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Her kadının tutkusu olan güzellik doğru uygulama doğru ürünler kullanarak düzenli bir uğraş haline gelmektedir. Gün içerisinde cildin dış etmenler gördüğü zararlardan korunmak ve daha genç bir görünüme sahip olmak için uygulanan bakımlar kadınların rutinleri arasında yer almaktadır. 

Günlük ev işleri, iş yoğunluğu gibi gün içerisinde büyük bir zaman dilimini kaplayan uğraşlar arasında birçok insan günlük bakıma da yer vermektedir.  Düzenli yapılan günlük bakım hem cildin hem de ruhun daha dinç ve güzel görünmesine yardımcı olur.
Doğal cilt bakımları ürünleri ile kısa sürede yapılan bakımlar kişilerin yoğun iş temposunda oldukça kolaylık sağlar. Dermokozmetik ürünler ve evde yapılan maskeler daha ucuza mal olmaktadır.

Günlük bakıma başlamadan önce bilinmesi en önemli konulardan bir tanesi cilt tipidir. Cilt tipine uygun ürünler kullanmak cildin kısa sürede istenen görünüme kavuşmasında çok etkilidir.
Dermatolojik testler ve araştırmalardan geçerek hazırlanmış cilt bakım ürünleri, cildin doğasını bozmadan derinlemesine temizlik ve günlük bakım sağlar.

Günümüzde en sık kullanılan günlük bakım ürünleri arasında yer alan Avene, yüz bakımında etkileyici sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cildin tüm ihtiyaçlarını karşılamada mükemmel sonuçlar çıkartan Avene günlük bakım serisi kullananlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Cildin temizlenmesini ve yenilenmesini sağlayan Avene günlük bakım ürünleri cilt bakımının eksizsiz yapılmasında önemli bir yer tutmaktadır. Dış etmenler ve kalitesiz kozmetik ürünlerin cilde verdiği zararları önlemek için kullanılan Avene günlük bakım hem yağlı hem de hassas ciltler içinde kullanıma uygundur.

Cilt temizliği cilt bakımında büyük bir rol oynamaktadır. Günlük bakım yapılırken cilt için en önemli olan unsur cildin temizlenmesidir. Bunun için avene ürünleri arasında yer alan Lotion Micellaire kozmetik kalıntılarını ve kir, siyah nokta ve lekelerin kaybolmasında yardımcı olur.
Yumuşak bir dokunuş ve hissiyat yaratan Avene Lotion Micellaire içeriğinde bulunan temizleyici tensiyoaktifler sayesinde cildi derinlemesine temizler. Nemlendirici özelliği ile cildin mat bir görünümden kurtulasını sağlar. Donuk ve soluk duran cilt yüzeyini yeniden canlandırır. Avene Lotion Micellaire ayrıca cildi kaynağından aldığı termal su ile rahatlatır. Hassas ciltlerin kullanımına uygun olan Avene losyon cildin tahriş olmasını engeller. Yüz, göz çevresi ve dudak bölgelerinde kullanılır.

Avene Lotion Micellairel ise tüm ciltlerin kullanımına uygundur.  Cilt katmanlarını ve kiri ve derinlemesine temizleyen losyon tıkanmış gözeneklerin açılmasında etkilidir. Yüzün sebum seviyesini düzenlemede yardımcı olan Avene Lotion Micellairel cildin kurumasını engeller. Kadifemsi bir dokunuş sağlayan makyaj temizleyici cilt bakımında günlük kullanımla kısa sürede cildin yeniden canlanmasına yardım eder. Durulama gerektirmeyen Avene Lotion Micellairel içeriğinde bulunan Avene termal su ile cildi rahatlatır. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği Avene Lotion Micellairel makyaj temizleyici hassas ciltler içinde tavsiye edilir. Klinik çalışmalar sonucunda her 30 kadında bir %100 kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Avene Günlük Bakım

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.