sadsad x
asdasd

Avene Cold Cream Serisi

10 Mart 2017
Avene Cold Cream Serisi

Avene Cold Cream Serisi

Dermokozmetika olarak sizlere avene marka serisi içerisinde yer alan kuru, kırışık, kızarık ciltler için geliştirilmiş Cold Cream ürünlerini derledik. Sizde cildine uygun ürünleri seçerek bakımınızı kusursuz bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Zaman içerisinde cilt büyümeye devam eder. Susuz kalan cilt yüzeyleri nemsizlikle mücadele eder. Çatlama, sızlama, kaşıntı, kızarıklık gibi durumlar kendini göstermeye başlar. Cilt bariyerlerinde depolanan su miktarı dış etmenlerinde etkisiyle azalmaya devam eder. Özellikle, güneş, hava, kir, toz, düzensiz beslenme, hormonal bozukluklar gibi çevresel faktörler bu sürecin hız kazanmasına neden olur.

Bu durumlarda ilk gözlenen yüz bölgesinde ortaya çıkan ince çizgilerdir. Gerekli yüz bakımı yapılmadığındaysa bu çizgiler daha derinleşir, göz ve göz çevresinde kazayağı görünümü oluşturur. Su kaybıyla beraber erken yaşlanma belirtilerinin meydana gelmesine sebebiyet verir. Gerginlik ve rahatsızlık hissiyatı uyandırır.

Avene Cold Cream Serisi, yüz bakımını en ince noktasına kadar eksiksiz bir biçimde gerçekleştirir. İhtiyaç duyulan bölgelere özel olarak bakımını yapar. Dış etmenler ve çevresel faktörlere karşı güvenli bir koruma kalkanı oluşturarak ilk, nem seviyesini düzenlemeye yardım eder. Yanma veya batma gibi sorunlar yaşayan ciltlerde yatıştırıcı bir etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle sürüldüğü andan itibaren mükemmel bir ferahlık sağlar. Nem seviyesinin düzene girmesiyle de kırışıklık, ince çizgi ve kazayağı görüntüsü dolgunlaşır. Çatlak görünümü kalıcı olarak gidermeye yardımcı olur.

Soğuk havalarda veya çok sıcak havalarda yaşanan kuruluk sorunları için geliştirilmiş marka serisi, içeriğinde barındırdığı doğal bitki özleri sayesinde cilt bariyerlerinin güçlenmesini sağlar. Kuruluk görülen bölgelerin nemlenmesini ve iyileşmesine yardımcı olur. Termal su ile zenginleştirilmiş formüle sahip geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Yağlı bir etki yaratmaz. Avene kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.