x

Avene Cold Cream Baume Levres Çok Yıpranmış Dudaklar İçin Onarıcı Krem 15ml

İklimsel veya Medikal Uygulamalar Sonucu Çatlamış, Hasar Görmüş Dudaklar için Bakım

%40 indirim
36,00 TL 21,61 TL
  • Bu ürünü alırsanız 15 TL daha uyguna almış olacaksınız!
  • 8 saat 9 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
Süper hızlı kargo Bugün teslimat seçeneği
Ref. 647584

Avene Cold Cream Baume Lèvres

15 ml.'lik tüp
Dudaklarınızı besler, yeniden yapılandırır ve korur.
Yararları
  • Besleyici : Cold krem açısından zengin bu akışkan ürün, dudaklarınızı besler ve korur.
  • Onarıcı* : Sükralfat içeriği sayesinde, çok yıpranmış dudakları onarmaya yardımcı olur.
  • Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, cildinize anında rahatlık hissi sağlar.
  • Pratik: Akışkan dokusu sayesinde, çok kolayca ve acısız bir şekilde dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Benim için uygun mu ?
Cold Creme Baume, yıpratıcı hava koşullarından ötürü veya kurutucu ilaç tedavileri sonrası kurumuş, yarılmış veya çatlamış dudaklar için özel olarak önerilir.
Doğru uygulama
Dudaklarınız yarılmaya ve hatta çatlamaya başlar başlamaz uygulamaya başlayın.

İçeriği:

BİS-DİGLİSERİL POLİASİLADİPAT-2. RİSİNUS COMMUNİS - HİNTYAĞI (KUNDUZ) TOHUM YAĞI (HİNTYAĞI TOHUMU YAĞI). İZOPROPİL PALMİTAT. SETİL ESTERLER. MİNERAL YAĞI (SIVI PARAFİNUM). HİDROJENLENMİŞ HİNTYAĞI. HİDROJENLENMİŞ LANOLİN. VP/EKSADESEN KOPOLİMER. OZOKERİT. PETROLATUM. ALUMİNYUM SUKROZ OKTASÜLFAT. BEESWAKS (SERA ALBA). NAYLON-12. BUTİROSPERMUM PARKİİ (KARİTE YAĞI) (BUTİROSPERMUM PARKİİ YAĞI). GLİSERİL LİNOLEAT. SETEARİL ETİLEKSANOAT. AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA). BHT. KOKU (PARFÜM). GLİSERİL LİNOLEAT. GLİSİN SOYA (SOYA FASULYESİ) YAĞI (GLİSİN SOYA YAĞI). İZOPROPİL MİRİSTAT. METİLPARABEN. TOKOFEROL. TOKOFERİL ASETAT.

Klinik Çalışma Ssonuçları:

Bu bakım, 4 hafta boyunca 62 kişi üzerinde test edilmiştir :

  • Çatlak ve yarıklarda %95 oranında azalma görülmüştür.
  • Kullanıcıların hepsi, ürünün yüksek tolerans özelliğinin altını çizmiştir.


Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Avene Cold Cream Baume Levres Çok Yıpranmış Dudaklar İçin Onarıcı Krem 15ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.