sadsad x
asdasd

Avene Cleanance Serisi

25 Ocak 2017
Avene Cleanance Serisi

Avene Cleanance Serisi

Kadınlar bilir ki yağlı ve akneli ciltlere bakım yapmak oldukça zordur.  Yüzde oluşan pürüzler zamanla bölgesel problemlere veya akneye neden olur. Yüz çevresine gerekli olan bakım yapılmadığı zaman cilt üzerinde sorunlar oluşmaya başlar. Bu nedenle günlük cilt bakımı rutini oluşturmak büyük bir önem teşkil eder. Özellikle akneye meyilli ciltler için geliştirilmiş, etkinliğini en iyi şekilde yansıtan Avene Cleanance kullananlar tarafından en çok beğenilenlerin ürünlerden meydana gelir. Akne, sivilce ve siyah noktaların arınmasını sağlayan ürünler leke izlerinin de zamanla normale dönmesinde en iyi temizliği yaparak yardımcı olur.

Dermokozmetik bakım ürünleri arasında yer alan bu marka serisi, temizleyici, düzenleyici ve nemlendirici gibi birçok ürüne sahiptir. Sebum seviyesinin cilt bariyerlerinde eşitlenmesi için oldukça önemli olan Cleanance serisi, yağ dengesini orantılar ve optimize eder. Cilt toleransını dengeleyerek pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. İçeriğinde bulunan AHA bileşeni, cilt üzerinde soyucu bir etkisi bulunur ve mikro düzeyde bunu gerçekleştirir. Temizlik konusunda harikalar yaratan seri, gözeneklerin tıkanmasına izin vermeden kir ve dış etmenlerden arındırır. Zenginleştirilmiş avene Cleanance serisi sayesinde derinlemesine temiz ve konforlu yüz hatlarına sahip olabilirsiniz.

Yağlı Ciltler İçin Arındırıcı Maske

Cilt toleransı üzerinde muhteşem bir etkiye sahip olan bu ürün, dış etmenlerden kaynaklanan hasarlarının giderilmesine yardım eder. Gözeneklerin tıkanmasına engel olarak sıkılaştırma sağlar böylelikle daha iyi bir cilt tabakasına sahip olursunuz.  

Cleanance serisi içerisinde sizin de cildinize göre olan ürünleri dermokozmetika ailesi olarak derledik, cildiniz için en uygun bakım rutinini oluşturarak yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.