Yandex Metrica

{{title}}

Kesik, dikiş gibi cerrahi operasyonların ardından kullanımına uygun olan Cicalfate serisi tahriş, yara pişik sıyrıkların onarılmasına yardımcı olur. Cildi rahatlatan bakım kremi ciltte oluşan gerginliği alır ve rahatlatır. Onarıcı bakım ürünleri arasında yer alan Avene Cicalfate serisi dermokozmetik ürünler arasında özellikle kadınların dikkatini büyük ölçüde çekmektedir.

 ile cildi rahatlatır. Alkol, renklendirici ve parfüm içermez. Gözeneklerde tıkanma yapmaz. Taze dokuyu destekleyici bir yapıya sahiptir. Açık yaralarda düzelme sağlar. Uzun ve düzenli kullanım ile pürüzsüz bir görünüme kavuşturur , kullanımı kolay ve pratiktir.

Avene Cicalfate Creme Yara Kapatıcı ve Onarıcı Bakım Kremi

 cilde doğru ve esas bakım yapmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan açık ve sızıntılı yaraları onarıcı özelliği ile kısa sürede yenilenmesini ve iz bırakmadan yok olmasına yardım eder. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Cicalfate Creme Yara Kapatıcı bakım kremi aynı zamanda su toplaması, pişik, ağız çevresinde oluşan uçuklar ve ameliyat sonrası dikiş yerlerine kullanılması uygundur. Yetişkin ve çocukların kullanımına uygun olan bu ürün içeriğinde alkol ve benzeri zararlı madde bulundurmaz. Alerji düzeyini en aza indirger Hipoalerjik yapıdadır. Gözeneklerin yeniden açılmasını sağlar.

Avene Cicalfate Lotion

 yeni doğan, bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Açık yara ve sızıntı üzerine kolayca etki ederek kurutan Avene losyon yaranın kabuk bağlamasına yardımcı olur. Hızlı ve kısa sürede eski haline dönmesini sağlar. Cicalfate losyonu ilaç tedavileri ile birlikte kullanmak herhangi bir sorun teşkil etmez. Parfüm, paraben ve alkol içermez.

Kış aylarında en çok kuruyan organımız olan eller için geliştirilmiş Cicalfate Mains aşırı kurumuş ve çatlamış ellerin bakımını gerçekleştirir. Çok kuru ve çatlak olan ellerde sızlama yanma ve yaralar meydana gelir. Bunun için el bakımında yoğun nem sağlayan krem cildi yumuşatır ve rahatlatır. Avene el kremi içeriğinde Avene termal su ile sağlıklı bir cilt bakımı sağlar.

//
3 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.