Yandex Metrica

Avene Cicalfate

Kesik, dikiş gibi cerrahi operasyonların ardından kullanımına uygun olan Cicalfate serisi tahriş, yara pişik sıyrıkların onarılmasına yardımcı olur. Cildi rahatlatan bakım kremi ciltte oluşan gerginliği alır ve rahatlatır. Onarıcı bakım ürünleri arasında yer alan Avene Cicalfate serisi dermokozmetik ürünler arasında özellikle kadınların dikkatini büyük ölçüde çekmektedir.

Yıpranmış ciltler kendini yenilemekte zorluk çeker. Bunun için geliştirilmiş özel formülü ile Avene Cicalfate serisi cilt onarımını %90’a varan oranla yeniden yapılandırır. Sir ağda, epilasyon gibi işlemlerin ardından cilt kızarır ve tahriş olur böyle durumlarda kısa sürede etki gösteren Cicalfate serisi ürünleri kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yüz ve vücut bölgelerinde kolaylıkla uygulanabilen Avene Cicalfate Serisi içeriğinde bulunan bitki özlerinin birleşmesiyle leke ve iz kalmasını önler. Kahverengi lekeleri de yok eder. Avene Cicalfate Serisi burun ve dudak çevresinde oluşan kızarıklıkların ve sızıntıların geçmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan sükralfat ve çinko ile cilt onarımını etkili bir şekilde tamamlar. Avene termal su ile cildi rahatlatır. Alkol, renklendirici ve parfüm içermez. Gözeneklerde tıkanma yapmaz. Taze dokuyu destekleyici bir yapıya sahiptir. Açık yaralarda düzelme sağlar. Uzun ve düzenli kullanım ile pürüzsüz bir görünüme kavuşturur , kullanımı kolay ve pratiktir.

Avene Cicalfate Creme Yara Kapatıcı ve Onarıcı Bakım Kremi

Cilt yüzeyine etki eden dış etmenlerin yol açtığı tahriş ve kızarıklıkların giderilmesinde kullanılan Yara Kapatıcı ve onarıcı bakım kremi cilde doğru ve esas bakım yapmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan açık ve sızıntılı yaraları onarıcı özelliği ile kısa sürede yenilenmesini ve iz bırakmadan yok olmasına yardım eder. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Cicalfate Creme Yara Kapatıcı bakım kremi aynı zamanda su toplaması, pişik, ağız çevresinde oluşan uçuklar ve ameliyat sonrası dikiş yerlerine kullanılması uygundur. Yetişkin ve çocukların kullanımına uygun olan bu ürün içeriğinde alkol ve benzeri zararlı madde bulundurmaz. Alerji düzeyini en aza indirger Hipoalerjik yapıdadır. Gözeneklerin yeniden açılmasını sağlar.

Avene Cicalfate Lotion

Tahriş olmuş ve yıpranmış ciltlerin bakımında kullanılan Cicalfate Lotion yeni doğan, bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Açık yara ve sızıntı üzerine kolayca etki ederek kurutan Avene losyon yaranın kabuk bağlamasına yardımcı olur. Hızlı ve kısa sürede eski haline dönmesini sağlar. Cicalfate losyonu ilaç tedavileri ile birlikte kullanmak herhangi bir sorun teşkil etmez. Parfüm, paraben ve alkol içermez.

Avene Cicalfate Mains

Kış aylarında en çok kuruyan organımız olan eller için geliştirilmiş Cicalfate Mains aşırı kurumuş ve çatlamış ellerin bakımını gerçekleştirir. Çok kuru ve çatlak olan ellerde sızlama yanma ve yaralar meydana gelir. Bunun için el bakımında yoğun nem sağlayan krem cildi yumuşatır ve rahatlatır. Avene el kremi içeriğinde Avene termal su ile sağlıklı bir cilt bakımı sağlar.

3 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.