x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cildin sağlıklı olması için kullanılan ürünler arasında yer alan Avene Antirougeurs Serisi karma, yağlı, normal tüm cilt tiplerine uygundur. Cildin ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmış seri dermokozmetik ürünler arasında yerini almaktadır. Cilt sorunlarının giderilmesi için başvurulan yöntemlerden biri olan kozmetik ürünleri seçerken dikkat edilmesi en önemli unsurlardan bir tanesi cilde verimli olup olmamasıdır. Cilt tipine ve cilt yapısına uygun ürünlerin kaliteli ve kullanışlı olmasına özen göstermek gerekmektedir.

Avene Antirougeurs Serisinin Etkileri

Avene Antirougeurs Serisi cildin bütün ihtiyaçlarına doğru bakımı sağlamaktadır. Avene laboratuvarlarında geliştirilmiş patentli formülü sayesinde cilt onarımlarını, kızarıklıklarını ve güneş kaynaklı cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Güneşe karşı koruma sağlayan Antirougeurs Serisi güneş koruyucu içeriği ile cilt yüzeyinde oluşan sorunlara çözüm sağlar. Dış etmenler cilt yüzeyinde çeşitli sorunlara yol açabilir. Bunlardan bazıları güneşin zararlı UV ışınları bazıları ise hava, kir ve toz gibi dışardan gelen etkenlerdir. Cilde temas eden bu etkenler zaman içerisinde cildin hasar görmesine neden olur. Bu hasarları en kısa sürede kalıcı olarak düzeltmek için hazırlanış Avene Antirougeurs Serisi insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Avene markası geniş bir kullanıcı kitlesi ile geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Antirougeurs Serisi ürünleri tarafından en çok övülen ürünler arasında yer almaktadır.

Avene Antirougeurs Serisi Ürünleri

 

Antirougeurs Fort Bebek, çocuk ve yetişkin her cinsiyet ve her yaş grubunun kullanımına uygun olan Avene Antirougeurs Fort cilt yüzeyinde kızarıklık, kırışıklık, çatlak ve kaşıntı yanma gibi sorunların giderilmesini sağlar. Cilt kuruluğunu yok edici özelliği ile yoğun olarak nemlendirir. İçeriğinde bulunan avene termal su özelliği ile cilt sağlığını koruma altına alır. Bölgesel olan kızarıklıklar üzerinde anında etki yaratan Antirougeurs Fort yüz bölgesine uygulanır. Göz ve dudak çevresinden sakınılır. Durulama gerektirmeyen Avene Antirougeurs Fort paraben içermez. Aktif bitkisel özlerden yararlanılarak formüle edilmiştir.

Avene Xeracalm A.D. Creme Relipidante Atopik ciltler için kullanıma uygun olan Avene Xeracalm A.D. Creme Relipidante kuru ve çok kuru ciltler içinde nemlendirici özelliğe sahiptir. Kadın ve erkeklerin ortak olarak kullandığı ürün cilt düzenleyici formüle sahiptir. Cildi korur ve cilt bariyerlerinin yeniden yapılanmasına olanak sağlar. A.D. Creme bebek, çocuk ve yetişkinlerin ihtiyaç doğrultusunda kullanımında fayda gösterir. Yanma, kaşıntı ve kızarıklığı anında giderir. İçeriğinde bulunan avene termal su ile cildi yatıştırır. Nemin uzun süre ciltte kalmasını sağlar. Yumuşak ve kadifemsi bir dokunuş gerçekleştirir. Bitkisel ürünlerin bir araya getirilmesi ile kusursuz bir cilt bakımı sağlar. Avene Xeracalm A.D. Creme Relipidante klinik araştırmalardan geçerek dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş patentli formüle sahip içerikli nemlendirici bakım kremidir. A.D. Creme Relipidante kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Avene Antirougeurs

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.