sadsad x
asdasd

Atopik Ciltler İçin Bakım

22 Şubat 2017
Atopik Ciltler İçin Bakım

Atopik Ciltler İçin Bakım

Atopi, genetik olarak cildin alerjiye eğilimli olmasına denilmektedir. Atopik cilt ise aşırı derece kuruluk gösteren genellikle yenidoğan bebeklerde meydana gelen bir cilt problemidir. Cilt üzerinde kırmızı renkli, kabarcık veya pullanma şeklinde görülmektedir. Kaşıntı ve sızlamaya neden olmaktadır. Dış etmenlere karşı hassas bir yapıya sahip olan atopik ciltler alerjik reaksiyonlara karşıda hassasiyet göstermektedir. Özel olarak bakım isteyen bu cilt sorunu, cildin nemlenmesiyle yatışmaktadır. Bunlar dışında banyo suyunun sıcaklığı, banyo süresi gibi unsurlar cildin rahatlaması açısında oldukça önem teşkil etmektedir.

Ekstra neme ihtiyaç duyan bu cilt tipleri her ürünü kullanamamaktadır. Bu nedenle kullanılacak bakım ürünleri özel olarak seçilmektedir. Bioderma Atoderm serisi atopik ve atopiliye eğilimli ciltler için mükemmel bir bakım sunmaktadır. İçeriğinde paraben bulundurmayan ürünler dermatolojik araştırmalardan ve klinik çalışmalardan geçerek güvenli bir cilt bakımı sağlamaktadır. Kuru ciltler üzerinde de etkisini gösteren ürünler kızarıklık ve gerginlik gibi sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kusursuz bir bakım sunarak daha sağlıklı ve bakımlı bir cilde kavuşturmaya vesile olur. Bioderma Atoderm serisi Hipoalerjik özelliğe sahiptir ve bu nedenle alerji yapma riski minimum düzeydedir. Kolay ve zahmetsiz bir şekilde hazırlanmış ambalajlara sahiptir. Hijyene duyarlı marka serisi kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Cilt bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı olan bebek ve çocuklara göre özel olarak hazırlanmış bakım ürünleri yetişkinler tarafından da kullanıma uygundur. Atopiliye sahip her bireyin kullanabileceği ürünleri dermokozmetika olarak sizlere derledik. Sizde cilt tipinize uyum sağlayan bu ürünleri avantajlı fiyata anında sahip olabilirsiniz.

  • BiodermaAtoderm Cream
  • BiodermaAtoderm PP Foaming Gel
  • BiodermaAtoderm Intensive Foaming Gel 
  • BiodermaAtoderm Shower Gel
  • Bioderma Atoderm Preventive Nourishing
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.