sadsad x
asdasd

Arm&Hammer

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Arm&Hammer Ürünleri Dermokozmetika’da!

1846 yılında kurulan Arm&Hammer diş ve ağız bakımı için ürünler geliştiren markadır. Dişlerinizi koruyarak doğal bir beyazlık kazandırmaya yardımcı olur. Hem Dünya’da hem Türkiye’de diş hekimlerinin reçete ettiği markalar arasında yer alır. Arm&Hammer, kısa süre içerisinde tüketiciler tarafından da severek kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Arm&Hammer diş macunu, doğal içeriği sayesinde diş yüzeyini nazikçe temizler. Çay, sigara ve kahve gibi gıdalardan dolayı dişlerin sararmasını giderir. Dişlere doğal bir beyazlık kazandırır, ağzın PH dengesini koruyarak ağız kokusunun da en aza indirgemeyi destekler.

Arm&Hammer Ürünleri

Kadın veya erkek farketmeksizin herkes bembeyaz ve parlak dişlere sahip olmak ister. Sağlıklı dişler beyaz bir gülümsemeyi beraberinde getirdiği gibi kişinin kendisine olan özgüveninin oluşmasına da katkı sağlar. Ancak herkesin diş rengi aynı beyazlıkta değildir. Diş rengi beslenme alışkanlıkları, çevresel etkenler ve genetik faktör gibi birçok etkenden dolayı farklılık göstermektedir. O halde gelin birlikte Arm&Hammer markasının diş beyazlatıcı için geliştirilmiş diş macununa göz atalım…

Advance White

Beyazlatıcı etkili diş macunu diş yüzeyini nazikçe temizler. Diş üzerinden bulunan plakları ve bakterileri derinlemesine temizler, dişlerin beyaz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Çay, kahve gibi tüketilen gıdaların diş yüzeyinde bıraktığı lekelerin giderilmesini ve doğal diş renginin beyazlamasını sağlar. Düzenli kullanılması sonucunda dişleri beyazlatırken ağız kokusu problemlerini de en aza indirger. Sağlıklı ve beyaz dişlerle gülümsemenizi sağlar.

Siz de tüm Arm&Hammer ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.