sadsad x
asdasd

Arm&Hammer

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
3 ürün

  Gün içerisinde her öğün yemek yeriz, ama yemekler dişlerimiz sevmez ve plak, çürük gibi birçok soruna neden olur. Kişisel bakım için diş beyazlığı ön plana çıkmaktadır. Beyaz dişler sosyal hayatta daha kolay iletişim kurmamızı sağlar.

  Arm & Hammer pek çok ürün çeşidine sahip dermokozmetik ürünler içinde yer alır. Amerika’da kurulmuş sanayi temizlik ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri geliştiren dünyaca ünlü kimya markasıdır. Özellikle diş macunlarıyla adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır. Doğal içeriği sağladığı üstün başarı sayesinde çözümler sağlamaya yardım eder.

  Piyasada yer alan diğer ürünlerin yanı sıra Arm & Hammer markası, geliştirmiş olduğu ürünlerle hızlı etki, pratik kullanım ve çözüm odaklı formüller sunmaktadır. Pek çok ürünü kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

  Arm & Hammer Diş Macunları

  1846 yılında Amerika Birleşik Devletlerde kurulan marka, ürünlerini Church & Dwight güvencesiyle üretilmektedir. Diş macunu ürünleri içeriğinde bulunan karbonat, mikro granüller halinde yer almaktadır.Diş minelerinde meydana gelen pürüzleri, kiri ve plakları temizlerken aynı zamanda yoğun parlaklık verir. Diş minelerini en iyi şekilde korumaya yardımcı olur.

  Arm&Hammer Diş macun ürünleri ağız kokusunun giderilmesini, ağız içinin denge altında tutulmasını sağlar. Karbonat doğal bir maddedir ve günlük yaşantıda birden çok kullanım alanında yer almaktadır. Diş macun ürünleri içinde de bulunan karbonatlar büyük tanecikler halindedir. Fakat Arm&Hammer diş macunu içinde ufak partikül şeklinde diş minelerine zarar vermeden ağız bakımını tamamlar.

  Arm&Hammer Ürünleri

  Arm&Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu:Diş üzerinde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardım eder. Yemeklerden sonra arta kalan besinlerin temizlenmesini sağlar. Hassas dişleri koruma altına alır ve yeniden hassasiyet oluşmasına izin vermez.

  Advanced Whitening, diğer macunlardan daha güçlü etkiye sahiptir. Meyve suyu, sigara dumanı, şarap, kahve ve çay gibi içeceklerin dişte bıraktığı plakları tam anlamıyla arındırır. Düzenli olarak kullanıldığında 2 hafta içinde gözle görülür beyazlık etkisi yaratır. Sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra fındık büyüklüğündeki ürün, fırçanın üzerinde dökülür ve fırçalama tekniği kullanarak derinlemesine temizlik sağlanır. Ardından durulama işlemi yapılır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.