sadsad x
asdasd

Ardell Kaş Kirpik Bakımı

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Yaklaşık 40 yıldır kadınların güzelliğine değer veren firma, geliştirdiği kaş ve kirpik bakım ürünleriyle doğal ve alımlı duran bakışlara sahip olmanızı kolaylaştırmaktadır. Kadınlar her an gür ve uzun duran kirpiklere sahip olmak ister. Bunun içinde evde doğal maskelerin yanı sıra takma kirpik uygulamalarından kaçınmaz. Birden çok yöntemi bulunan kirpik ve kaş bakımının en çok tercih edilen yöntemi Ardell tarafından geliştirilmiş ürünlerdir.

Ardell Kaş Kirpik Bakımı

Ardell Kaş Kirpik Bakımı, bakışların her zamankinden daha doğal ve gür görünmesine yardımcı olur. Özellikle gelişen teknolojiyle beraber lazer kontur uygulamaları kadınların dikkatini çekmektedir. Fakat bu uygulama oldukça risklidir. Herkesin yapamayacağı bu uygulama sonucunda istenmeyen görüntüye de neden olabilir. Bunun için daha kolay, pratik ve doğal yöntemler denemek daha faydalıdır.

Ardell takma kirpik uygulaması sterilize edilmiş ortamda tasarlanmaktadır. Yüzde yüz insan saçı kullanılmaktadır. Dolgun ve orijinal duran kirpiklere hafif yapısı sayesinde pratik şekilde kavuşturur. Uzun süre kullanılabilir, benzersiz bir rahatlık yaşatır.

Ardell markası kaş bakımında ise içeriğinde tamamen doğal bileşenlerden oluşturulmuş farlar mevcuttur. Kaşkılları arasında seyrekleşen ve dökülen alanların kusursuz şekilde doldurulmasına yardımcı olmaktadır. Kıvamlarıyla birbirinden farklı geniş ürün yelpazesine sahiptir. Dermatolojik araştırmaların ve çalışmaların ardından testlere de tabi tutulmuştur. Aldığı olumlu görüşler sonrasında kullanıcılarında güvendiği ve tercih ettiği ürünler arasında yer almaya hak kazanmıştır.

Ardell Kaş Kirpik Bakımı Ürünleri ve Özellikleri

Brow Trim Shape Kaş Usturası: Paketinde bulunan 3 ayrı renkte 3 adet tek kullanımlık tıraş bıçağıyla kaşların şekillenmesine yardımcı olmaktadır. Eski zamanlardan beri uzak doğu kadınlarının tercih ettiği bu usturayla yüz tüylerinden kurtulmak oldukça etkilidir. Siyah ve gür kılların çıkmasına izin vermeden tüm tüylerin kalıcı olarak yok olmasını sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında 2 ay sonra etkisini göstermeye başlar. Ardell kaş usturası kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

Kaş Şablonları: Kaşlarına yeni baştan şekil vermek isteyen kişilerin kullandığı şablonlardır. İstenilen hizada ayarlanarak içerisi boyanır ve doğal görünen kaşlara sahip olmanıza yardım eder. Paketinde bulunan farklı şekilleriyle yeniden uygulanabilir. Kullanımı oldukça pratiktir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.