sadsad x
asdasd

Aksu Vital

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

    Aksu Vital Ürünleri Dermokozmetika’da!

    Aksu Vital A.Ş 1989 yılında bal üretimi ile sektöre adım atmıştır. Yıllar içerisinde geliştirdiği Aksu Vital propolis, Aksu Vital ginseng, Aksu Vital Kudret narı ve Arı sütü gibi 400 ürün çeşidi ile Türkiye’de Gıda Takviyesi ve organik ürünler alanında önemli noktaya ulaşmıştır. Sizde Aksu Vital takviye edici gıda çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

    Takviye edici gıda, sağlığınızı korumak, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kişinin daha enerjik olmasını sağlamak amacıyla kullanılan ürünlere denir. Besin ögelerinin yetersiz kaldığı gıda takviyesi amacıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Günümüzde gıda takviyeleri; vitamin, mineral, amino asit, enzim gibi bitki tohumları gibi pek çok bileşenin bir arada bulunduğu ürünlerden hazırlanmaktadır. Tablet, kapsül, toz veya sıvı formda olmak üzere çok farklı kullanım seçeneklerine sahip takviye edici gıdalar mevcuttur.  Siz de balık yağı içeriğine sahip Aksu Vital Omega 3 Takviye Edici Gıda ürünü kullanarak, bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz.

    Tüm gıda takviyesi vitamin ve mineral ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.