sadsad x
asdasd

3D Men

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
9 ürün

  3D Men Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Schwarzkopf firmasının bünyesinde bulunan 3D Men markası erkekler için özel olarak geliştirilmiş saç bakım markasıdır. Saç bakımında özellikle saç şekillendirmede erkeklerin 3 temel ihtiyacına yönelik ürünler hazırlayarak tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bu temel ihtiyaçlar;

  • Tutuculuk,
  • Doku,
  • Belirginliktir.

  Saç, dış görüntümüzde en önemli unsurlar arasında yer almıştır. Bu sebeple kadın veya erkek farketmeksizin herkes sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak ister. Bunun için ise düzenli olarak saç bakımının yapılması gerekir. Bu noktada erkekler için özel olarak hazırlanmış 3D Men ürünlerini tercih edebilirsiniz. Şampuan, jöle ve wax gibi birçok ürünleri geniş yelpazesinde bulundurur. Ürünlerin genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

  • Saç ve saç derisini nazikçe temizler,
  • Saç köklerini besler,
  • Saçları güçlendirir.

  O halde gelin birlikte markanın en popüler ürünlerine göz atalım…

  3D Men Root Activator Şampuan

  En sık karşılaşılan saç problemleri arasında kepek yer almaktadır. Özellikle erkeklerin de sık yaşadığı sorunlardandır. Root Activator şampuan, dökülme karşıtı geliştirilmiş saç bakım şampuanıdır. Saçları çevresel faktörlere karşı korur, saçları nazikçe temizler. İçeriğinde bulunan özel formül sayesinde saçları güçlendirir, hacim kazandırır. Aynı zamanda saçların yumuşak görünmesine de yardımcı olur.

  3D Men Texture Clay Şekillendirici

  Saçlara şekil vermek ve hacim kazandırmak için hazırlanmış saç şekillendiricidir. Saçlara ağırlık yapmaz, sertlik oluşturmaz. Saç şeklini belirginleştirir ve gün boyu kalıcılığını korur.

   Siz de tüm 3D Men ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

   

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.