x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Saçlar erkekler ve kadınların güzelliğini temsil eder. Bakımlı ve sağlıklı saçlara kavuşmak her zaman kolay değildir. Saç hücreleri çevresel faktörler hava kirliliği, toz ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalarak hasar görür. Özellikle yaz aylarında saç telleri hasara uğramaktadır. Tuzlu suyun ve klorlu suyun saç köklerine temas etmesi yıpranmaları meydana getirmektedir. Vichy laboratuvarlarında hazırlanmış Vichy termal su içerikli Vichy şampuanlar dermokozmetik ürünler arasında yerini almaktadır. İçeriğinde bulunan Aminexil ile saç bakımını en mükemmel şekilde tamamlar ve besleyerek onarır.

 Vichy Şampuan Vücuda Etkisi

Vichy şampuanı kullananlar araştırmalara göre saç bakımını en etkili ve yüksek seviyede olumlu bir şekilde gerçekleştirdiği gözlemlenmiştir. %89’unda saç dökülmelerine karşı çözüm sağlamıştır. Vichy şampuan ayrıca saçın uzun süre parlak ve dolgun görünümüne kavuşmasını sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan Aminexil ile saç dökülmesini azaltır ve yıpranmış saç tellerine hacim kazandırır. Sönük ve cansız saç uçlarını yeniden yapılandırır. Düzenli ve devamlı kullanım ile sağlıklı saçlara kısa sürede ulaşmanızı sağlar. günlük kullanıma uygun olan Vichy şampuan dermokozmetik ürünler arasında adını sıkça duyurmaktadır. Vichy Dercos serisi saç bakımında yeni bir akım oluşturan Vichy markası bitkisel özlerle keratin seviyesini yükseltir. Hızla uzayan saçlar Vichy Dercos serisi eski görünümüne yeniden kavuşur. Vichy Şampuanlar içeriğinde herhangi bir alerjik madde içermez. Paraben ve parfüm içermeyen ürünler kullananların memnuniyetini kazanmıştır.

Vichy şampuan ürünleri

Vichy Saç Dökülmesine Karşı Şampuan etkili sonuçlar ortaya çıkartan Vichy şampuan ürünlerinden saç dökülmesine karşı şampuan kullanıcıların en sık tercih ettiği seriler arasında yer almaktadır. Hızlı bir şekilde saç uzamasını sağlayan Vichy şampuan kadın ve erkeklerin kullanımına uygundur. Vichy Dercos serisi Zayıflamış, ince telli saçların sönük ve cansız görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. İçeriğinde yer alan aktif bileşenler sayesinde saç bakımını kusursuz bir şekilde tamamlar. Yeterince bakımı yapılmayan saçlar yıpranır ve kırılmalar meydana gelir. Saç dökülmesi güçlü formülü sayesinde gün içerisinde saçın ihtiyacı olan bakımı en kısa sürede gerçekleştirir. Derinlemesine temiz ve sağlıklı saçlar için Vichy şampuan mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

Vichy Kuru Saçlar için Kepek Şampuanı, saç diplerinde kuruluk yaşayan kişilerin kullanımına uygundur. kepeğe karşı etkili şampuan kuru saç tiplerine göre özel olarak geliştirilmiştir.Vichy Dercos serisi Kolay kırılan saç uçlarına yeterli bakımı yapan Vichy kepeğe karşı etkili şampuan saç derisinde oluşan tahriş, kızarıklık ve kaşıntının önlenmesine yardımcı olmaktadır. Saç yapısını baştan sona kadar kaplayan formülü sayesinde saç sorunlarını anında giderir. Yetişkinler tarafından kullanılan Vichy şampuan saçın doğal direncini arttırır. Parlaklık vererek mükemmel bir görünüm kazandırır. Taze çiçek kokusu ile hoş bir his uyandırır. Saçı nazik ve derinlemesine temizler. İçeriğinde paraben içermez. Hipoalerjiktir. Ciltte alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller. Saç derisine uzun süre koruma sağlar.

Vichy Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.