x

Vichy Dercos Neogenic Shampoo Yoğunlaştırıcı Şampuan 400ml

Yoğunluğu Azalmış Ve Seyrelen Saçlarda Gözle Görülür Yoğunluk Ve Anında Hacim Sağlayan Şampuan

%20 indirim
60,17 TL 48,13 TL
Ref. M0349000

Vichy Dercos Neogenic Shampoo Yoğunlaştırıcı Şampuan 400ml Ürünü

Özet Bilgi: Saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olan saç bakım ürünü, yoğunluk sağlayarak ince telli saçları olan kişilerin daha iyi bir saç formuna sahip olmasına yardımcı olur. Saçı parlak ve canlı gösterir. Hacim kazanmasına yardımcı olur. Ağırlık hissi yaratmaz ve kolayca şekil alır.

Markası: Vichy

Cilt Tipi: İnce telli saçlara uygundur.

Ürün Kategorisi: Saç Bakımı > Saç Bakımı Ürünleri > Şampuan

Ürün Gramajı: 400 ml

Vichy Dercos Neogenic Shampoo Yoğunlaştırıcı Şampuan Ürün’ünün Özellikleri

Saç tellerinin yapısıyla bağlantılı olan saç bakım yöntemleri, boya, perma gibi işlemler sonrasında oldukça hasar olur ve zamanla yıpranmaya başlar. Bu durum çoğu kadın için can sıkıcı bir hale gelir. Saç tellerinin yıpranması, dökülmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle saça bakım yaparken daha dikkatli ve özenli olmamız gerekmektedir.

Vichy şampuan ürünleri, saçlara yoğunluk sağlamaya çalışan en iyi besleyici şampuandır. Saçları doğal ve hacimli bir görünüm sağlama ve güçlendirme konusunda oldukça başarılıdır. Saçı yumuşatma ve yeniletme konusunda büyük bir başarıya sahiptir. Hafif içeriğe sahip şampuan saçtan kolayca durulanır. En ince saç tellerinde dahi etki göstererek gürleşmesini sağlar. Saçın kolay şekil almasına yardımcı olur. Paraben içermez. Günlük kullanım için idealdir.

Vichy Dercos Neogenic Shampoo Yoğunlaştırıcı Şampuan Ürün’ünün Kullanım Şekli

Saç dipleri yavaşça ılık suyla ıslatılır. Islanmış veya nemli saç tellerine ihtiyaç miktarı kadar ürünü alınız, saça masaj hareketleri ile yayınız. İyice köpürdükten sonra suyla durulama işlemine geçiniz. Temizlenmiş saç diplerine istenilen bakım şampuanıyla destek sağlayabilirsiniz.

İçerik: AQUA /- SODYUM HİDROKSİT SU - AMONYUM LAURİL SÜLFAT - - PARFÜM / KOKU KOKAMIDOPROPİL BETAİN - SALİCİLİK ASİT HİDROKSİPROPİLTRİONİYUM KLORÜR SODYUM BENZOAT SODYUM KLORÜR - ALKOL DENAT. - BENZOİK ASİT - SİYTRİK ASİT - - POLİKÜTAJNİYUM-30 DİETİLÜLDİNAT - HİPROTEİL GLİKOL - HİDROKSİPROPİL GAR -

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Vichy Dercos Neogenic Shampoo Yoğunlaştırıcı Şampuan 400ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.