x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

TEOXANE Laboratuvarları İsviçre Cenevre’ de 2003 senesinde kurulmuştur. %100 Hyalüronik asit içermekte olan Teoxane ürünleri, etkinliği ve uzun süreli dayanıklığı ile kendisini kanıtlamıştır.

Teoxane ürün yelpazesini, Perfect Skin Refiner 50ml Gece, ReCover Complexion SPF50, Deep Repair Balm 30ml, Advanced Filler 50ml Kuru Ciltler, Advanced Filler 50ml Normal Karma Ciltler, Post Procedure 100ml, RHA Advanced Eye Contour RII 15ml, RHA Serum 30ml, RHA Prime Solution 200ml, Advanced Perfecting Shield SPF30 ürünleri oluşturmaktadır.

Etkinliği kanıtlanmış Teoxane ürünleri yalnızca dört yılda dünyadaki diğer hyalüronik asit içeren enjekte edilebilir dermal filler üreticilerinin arasında en üst sırada yerini almıştır. TEOSYAL dolgu enjeksiyonları 90’dan fazla ülkede dermatologlar, estetik tıp uzmanları ve plastik cerrahi uzmanları tarafından kullanılmaktadır. Bunun devamında Teoxane Laboratuvarları, hyalüronik asit içeren ve tamamlayıcı özellikteki kozmetik ürün serisini de geliştirmiş bulunmaktadır.

Teoxane

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.