x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Hızlı kilo alma ve verme cilt yapısında bozulmalara neden olur. Bu bozulmalar arasında en önemli olan çatlaklardır. Doğum sonrasında sıklıkla meydana gelen çatlamalar Mustela çatlak kremi ile görünümü düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Cilt yapısını düzelten ve güçlenmesine katkı sağlayan bu ürün elastikliğin artmasını sağlamaktadır. Hamile kadınların gebelik süresince sıklıkla şikayet ettiği ve sıkça yaşanan cilt yapısını bozan çatlaklar Mustela çatlak kremi ile nemlendirici ve dayanıklılığını güçlenmesini sağlamaktadır.

Mustela Çatlak Kremi Vücuda Etkisi

Çatlak, derinin gerilmesinden ve vücudun esnekliğini kaybetmesinin dolayı oluşan ince çizgilerdir. Hamilelik, kadınlar için en zorlu dönemdir. Çeşitli sorunların oluşmasına neden olan bu süreç cildin en çok desteğe ihtiyaç duyduğu zamanlardır. Vücut liflerinin zayıflaması çatlak oluşumuna neden olmaktadır. Mustela çatlak kremi gebelik dönemi için özel olarak hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan özlerle cilt bariyerlerinin desteklenmesi ve vücut gerilmesinin önlenmesine yardımcı olmaktadır. Cildin hasar görmesini engelleyen Mustela çatlak kremi gebelik öncesi ve doğum sonrasında kullanıma uygundur. Formülünde bulunan vitamin ve yağlar ile cilt bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Vücudun dış etkilere maruz kalmadan onarılmasını sağlar. Mustela çatlak kremi annelerin ve yeni anne adaylarının en hızlı sürede eski görünümüne ulaşmasını sağlamaktadır. sağlık bakanlığından onaylanmış Mustela çatlak krem ürünleri dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Özel olarak hazırlanmış patentli ürünleri ile kullanıcıların büyük beğenisini kazanan Mustela çatlak kremi en sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Mustela Çatlak Kremi Ürünleri

Mustela Çatlak Öncesi Krem, kadınların cilt sorunları arasında büyük bir yer kaplayan çatlaklar Mustela çatlak öncesi krem ile vücut liflerinin oluşmasından önce kullanılır. Gebelik döneminde çatlaklar fazlaca meydana gelir bu dönemde kullanılması için özel olarak hazırlanmış Mustela çatlak öncesi krem içeriğinde doğal bitki özleri sayesinde çatlakların oluşmasını önler. Esnekliğini ve gerilmeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Karın, kalça, basen bölgesinde karşılaşılan çatlamaların oluşmasını önler.

Mustela Çatlak Serumu, doğumdan sonra oluşan çatlakların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Her cilt tipine uyum sağlayan Mustela çatlak serumu sıvı dermokozmetik ürünler arasında yerini almaktadır. Cilde mükemmel bir fayda sağlar. Derinin gerilmesini önler ve hızlı kilo verimini cildin etkilenmesinden korur. Cilt yapısını koruyarak vücut bakımını destekler. Cilde yumuşaklık sağlar ve oluşan çatlakların en kısa sürede azalmasına yardımcı olur. Mustela çatlak serumu içeriğinde paraben bulundurmaz. Aynı zamanda doğal içeriklerle meydana gelmiş formülü ile hormonsal değişimlerin oluşmasını engeller. Mustela çatlak serumu kullananlar tarafından en çok beğenilen ürünlerdendir.

Mustela Çatlak Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.