x

La Roche Posay Pigmentclar Cream 40ml Koyu Leke Karşıtı Krem

Farklı özellikteki koyu lekeler üzerinde etkili 30 SPF koruma içeren bakım kremi

%20 indirim
109,91 TL 87,92 TL
Ref. M7771201

Ürün Adı: LaRoche Posay Pigmentclar Cream, 40 ml - Farklı özellikteki koyu lekeler üzerindeetkili 30 SPF koruma içeren bakım kremi

Marka: La Roche Posay

Özet bilgi:Güneş ışınlarının yol açtığı koyu lekelerin giderilerek, cildinizin nemdengesini muhafaza eder.

Ürün hacmi :40 mL.

Etki alanı: Güneş koruyucu, leke açıcı venemlendirici krem

Kullanımauygun ciltler:

ÜrünÖzellikleri:

  • Paraben ve parfüm içermez.

  • Düzenli kullanımda cildiniz aydınlanır, koyulekelerin görünümü ve yoğunluğu azalır.

  • Benzersiz formül ve doğalkonsantrasyonu yüksek olan aktif bileşenler sayesinde cilt neminizi ve sudengesini lorur. Yeterince beslenmeyen cilt yüzeyi parlaklığını yitirir.Hassasderinizin derinlemesine temizlenmesi için ailenin diğer bakım kremleri ile birliktede kullanabilirsiniz.

Sonuç:

Ciltyapınızın koruyarak, istenmeyen görüntülerinizi yok etmenizi sağlar.

- 4 haftalık kullanımda pigment kusurlarınıngörünümünü azaltır.

- 8 haftalık kullanım sonucunda koyu lekelerinsayısı ve yoğunluğu gözle görülür derecede azalır.

KullanımŞekli: Sabah tüm yüze, boyuna ve ellerinize uygulayınız. Göz çevresineuygulamayınız.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
La Roche Posay Pigmentclar Cream 40ml Koyu Leke Karşıtı Krem ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.