x
Kategoriler
Filtrele

Havalar ısındıkça cilt kendini güneşin zararlı ışınlarına karşı savunmasız bırakır. Cildin alt katmanlarında biriken suyun gün geçtikçe azalması ve nem kaybına yol açmasına sebep olan dış etmenler; hava, kir, toz ve yaşlanma belirtileri cildin kurumasına ve kırışmasına neden olur.
Nemini kaybetmiş kuru ve hassas ciltlere sahip kişilerin güvenle kullanabileceği La Roche Serisi normalden kuru ya dönük ciltlerin de cilt sorunlarına fayda sağlar.
Hızlı ve uzun süreli nem sağlayan La Roche Serisi çift etki yaratarak güçlü formülü ile ciltte suyu hapseder. Yumuşacık bir dokunuş sağlar.

La Roche Serisi Vücuda Etkileri

La Roche Serisi cilt yüzeyinde nemsizlikten oluşmuş kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. La Roche Posay Termal Su ile birleştirilmiş bu seri nemlendirmekle kalmaz, cildin rahatlamasına ve ferahlamasını sağlar. Soğuk ve sıcak havalarda cildin lipitleri hasar görür ve lipit kaybına neden olur. Yeniden canlanması zor olan cilt lipitleri La Roche Serisi ile derinlemesine nemlendirme yaparak yeniden canlanır. Paraben içermeyen La Roche Posay ürünleri kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

La Roche Serisi Ürünleri

La Roche Posay Nemlendirici Krem, Normal ciltlerin dış etkenlerden zamanla yıpranması ve hasar görmesiyle oluşan cilt sorunları gözeneklerin tıkanmasıyla kurumaya başlar. Nemsiz kalan gözenekler genişleyerek kötü bir görünüme neden olur. La Roche Posay Hydraphase Intense Riche nemsiz kalan ciltlerin yoğun bir şekilde yenilenmesini ve cildin kendi kendine su kanallarını dolu tutmasına yardımcı olur. La Roche Posay Hydraphase Intense Riche kısa zamanda uzun süre etkisini göstererek kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır.

La Roche Posay Hydraphase UV Intense LegereGüneşin zararlı UV ışınları altında korunmasız kalmak cildin hasar görmesine neden olur. Hasar görmüş ciltler üzerinde kızarıklık, leke, çillenme ve kırışıklıklar meydana gelir.  La Roche Posay Hydraphase UV Intense Legere cilt yüzeyinde oluşan sorunların giderilmesi için karma ciltlerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Cilt yüzeyinde oluşan sorunların giderilmesine yardım eden La Roche Posay Hydraphase UV Intense Legere güneş koruyucu içeriği ile güvenli koruma sağlar. Ciltte yağlılık hissi bırakmaz. Pompalı şişe formuyla mükemmel bir nemlendirme sağlar.

La Roche Posay Göz Çevresi Bakım Kremi, Nemsiz ve kurmuş gözaltı torbalarının gün geçtikçe kötü bir görünümünü yok etmeye yardımcı olan La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux, Göz çevresi bakımı sağlar. Daha genç ve dinamik görünmek için göz çevresine doğru ve kaliteli ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bunun için geliştirilmiş La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux ürünü nemsizlik ve kuruluk çeken göz çevresinin canlanmasına ve cilt sorunlarını düzenlemesine yardımcı olur. Gliserin özü içeren La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux günlük bakım için kullanıma uygundur. Termal su içeren ürünler cildin rahatlamasına ve ferahlamasına yardımcı olur.

La Roche Posay Hydraphase

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.