x
Kategoriler
Filtrele

Yaz ayları, güneş ışınlarının en etkili olduğu zamanlardır. Yeryüzünden dünyamıza gelen güneş ışınları özellikle atmosferden geçebilen uvauvb ışınları ciltte sorunlara yol açar.

Sıcaklarda dolaşırken özellikle şapka ve gözlük takarak gerçek bir koruma sağlanmıyor. La Roche Posay güneş serisi ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

En etkili güneş koruyucu kremlerini alırken her zaman yaptığımız yanlışlardan biri faktör seçmektir. Kendinize en uygun faktörü seçerken, ten rengi ve güneşte yanma aralığına bakılmalıdır.

Bebek ve çocukların cilt dokuları ile erişkinlerin cilt dokuları aynı değildir. Hassas ciltlere sahip bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanabileceği La Roche Posay güneş krem serisidir.

La Roche Posay Anthelios Lait Bebe Spf50 

Bebeklere özel olarak tasarlanmış Anthelios Lait Bebe, hem hassas ciltlere hem de atopili ciltlere göredir.  Görünür pamuksu dokusuyla losyon şeklinde kolayca sürebilir. Termal su, organik ve minerallere sahiptir.

Anthelios Dermo Pediatrics Lait Spf50 (bebekler için güneş kremi) 

Üç yaşından büyük çocuklar için hassas ciltleri korumak amacıyla üretilmiştir.  Krem kıvamında dokusu ile kolaylıkla sürülebilen Anthelios Dermo Pediatrics Lait içerisinde Termal su bulundurur. Parfüm ve paraben içermez.

Yetişkinler içinde özel formüllere sahip olan Anthelios serisi yüz için güneş kremi;

Anthelios XL Dry Touch Spf50+ Yüz için Jel Güneş Kremi

Görüntüsü yeniden düzenlenen, kullanımı rahat Anthelios XL Dry Touch ekstra hızlı şekilde deriye nüfuz eder ve parlak ciltlerde matlaştırmayı sağlar. Yüzün sebum dengesini korur.

Anthelios AC Spf30

Gözeneklerin tıkanmasını önleyen Anthelios AC güneş kremi, akneli ve akneye eğilimli ciltlere göre yapılmıştır. Anında parlamayı yok eder. Akışkan dokusuyla kolayca sürülür.

Anthelios XL Comfort Spf50

Kuru ciltlerde antioksidan etkisi gösterir. Onarıcı UV koruması ile alerji olmaya meyilli ciltlere kullanabileceğiniz PPD 39 etkili güneş kremidir.

Anthelios serisinin renkli güneş koruyucu ürünleri arasında;

Anthelios XL Ultra Light Tinted Spf50

Her cilt tipine uygun her yaş grubunun kullanabileceği güneş kremidir. Doğal ten rengine uyumludur. Renkli koruma sağlar. Akışkan dokuya sahiptir. PPD 34 etkilidir.

Anthelios XL Dry Touch Tinted Spf50

Elli faktör üzerinde etkiye sahiptir. İçinde bulunan Termal su ile cildi matlaştırır. Cilt tonunu eşitleyerek kapatıcı özelliği bulunur. PPD 23 etkili UV koruması sağlar.

Anthelios XL Compact Creme

Cilt tonunu eşitleyen köpüksü formda bulunan Anthelios XL Compact Krem pürüzsüz, mat ve yüksek koruma sağlar.

Anthelios serisinin vücut güneş kremi ürünleri;

Anthelios XL Güneş Kremi Spf50

Şeffaf görünümde olan matlaştırıcı kolayca uygulanır. Tüm cilt tiplerine uygun olan Anthelios XL Body Mist PPD 21 yüksek korumaya sahiptir.

Anthelios XL Lait Spf50 Creme Fondante Yüksek Yüz Koruması

Kuru ciltlere uygun olarak inşa edilmiş çok yüksek UV korumasına sahiptir. Kolay sürülebilir, ciltte leke bırakmaz.

La Roche Posay Güneş Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.