x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Ülkemizde de herkes tarafından bilinen, köklü bir dünya devi olan Johnson&Johnson, 1886'dan beri faal olan asırlık bir kişisel bakım, ilaç ve hastane ürünleri firmasıdır. Johnson&Johnson bebek bakımı ürünleri de bu firma tarafından üretilmekte olup, bebeklerin hassas vücutlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Dünyanın ilk göz yakmayan bebek şampuanı ile ilk bebeklere özel talk pudrasının üreticisi de bu firmadır.

Neden Johnson&Johnson?

Johnson&Johnson bebek bakımı ürünleri, laboratuvarlarda yürütülen ar-ge çalışmaları sonucu geliştirilmektedirler. Her ürün gerekli dermatolojik testlere tabi tutulmaktadır.

Johnson&Johnson Ürünleri

Johnson&Johnson bebek bakımı ürünleri arasında, göz yakmayan şampuan en büyük üne sahip olan ürün konumunda bulunmaktadır. Bu şampuanların bebeklerin gözleri için yumuşak olduğu klinik testlerle onaylanmıştır. Yine bebekler için geliştirilmiş özel vücut şampuanı, bebeklerin hassas ciltleri için son derece uyumlu olup, cilt tahrişine sebebiyet vermez. Johnson&Johnson bu ürünlerin yanı sıra, bez değişimi esnasında temizlik için; bebek cildi üzerinde kullanıma uygun, parfümsüz ıslak mendiller de üretmekte ve tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

Johnson&Johnson

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.