x

Dexeryl Krem 250gr

Cilt Kurulukları için Yumuşatıcı Krem

%50 indirim
29,00 TL 14,50 TL
  • Bu ürünü alırsanız 15 TL daha uyguna almış olacaksınız!
  • 23 saat 48 dakika içinde sipariş verirseniz yarın kargoda!
Süper hızlı kargo
Ref. 518174
Dexeryl Krem 250gr
DEXERYL krem içeriğinden dolayı cilt kuruluğuna (xérose) bağlı durumlarda ve özellikle farklı dermatozlarda (atopik dermatit, ichtyosis) oluşan semptom ve belirtilerin hafiflemesine yardım amacıyla tavsiye edilir.
Kullanımı:
Harici kullanım içindir. Dexeryl kremi görüldüğü alan üzerine günde bir ya da iki defa ince bir tabaka halinde uygulayın. Eğer gerekliyse günde 6 uygulamayı geçmemek kaydıyla daha sık uygulanabilir.

İçeriği:
Glycerol, white soft parafin, liquid parafin, glycerol monostearate, stearic asit, polydimethylcyclo-siloxane, silicon oil, macrogol 600, trolamin, propyl parahydroxybenzonate (E216) purified water.

Öneriler ve Uyarılar:
Paraben yada formülündeki maddelerden herhangi birine alerji oluşması durumunda kullanılmamalıdır. Şüphe duyduğunuzda doktor ve eczacınıza başvurunuz.

Yara üzerine uygulamayınız, yutmayınız, gözler üzerine uygulamayınız.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Ürün Etiketleri

Dexeryl Krem Dexeryl 250gr Dexeryl

Dexeryl Krem 250gr ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.