x
Markalar

Burt’s Bees yolculuğuna, 1984 yılında ressam Roxanne Quimby ve arı yetiştiricisi Burt Shavitz’in balmumu üretmesiyle başlar. Balmumunun yanı sıra; doğal sabun, parfüm ve dudak bakım kremi de üretilir ve Burt’s Bees siparişlerin artması nedeniyle, 1993 yılında genişleme kararı alır. Genişleme kararı ile cilt bakım ürünleri yelpazesine, vücut losyonları ve banyo ürünleri de eklenir.

Neden Burt’s Bees?

Burt’s Bees kuruluşunun ilk günlerinden bugüne dek, ürünlerinin doğallığına verdiği önemle tanınmıştır. Amerika’ da en iyi ikinci yeşil marka ödülüne sahip olmuş; Roxanne’ nin Burt’s Bees ‘in yolculuğuna başladığı Maine’ deki 75000 hektarlık ormanı satın alarak imardan koruması ile de doğaya ve çevreye verdiği önem bir kez daha gözler önüne serilmiştir.

Burt’s Bees Ürünleri

25 yılı aşkın süredir doğal ürünleri ile pek çok ülkede satışta olan Burt’s Bees, 2011 yılı itibariyle Türkiye’ de satışa sunulmuştur. Cilt bakım ürünleri içerisinde, el ve ayak bakım ürünleri, temizleyiciler, anne ve bebek bakım serisi, vücut bakımı, banyo ürünleri, dudak bakımı ve aydınlık veren cilt bakım serisi bulunmaktadır.

 

Burts Bees

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.