x
2017 Şubat 24

Dermalogica Bakım Ürünleri

Cilt bakımında dünyaca başarı yakalamış marka, lekeli, akneli, kırışık ve bunun gibi birçok cilt sorununa kalıcı olarak çözüm sağlamaktadır. İçeriğinde çeşitli bitkilerin özü esas alınarak üretilen ürünler düzenli kullanım sonrasında pürüzsüz ve kusursuz bir cilde kavuşturmaktadır.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 23

Cilt Sağlığı İçin Avene Bakım Ürünleri

Cilt bakımı yaparken dikkat edilecek unsurlardan bir tanesi kullanılan ürünlerin cilde yarattığı olumsuz etkilerdir. Hassas ciltler alerjik reaksiyonlara oldukça elverişli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Hipoalerjik özelliği bulunan ürünler tercih etmek cilt sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 22

Atopik Ciltler İçin Bakım

Atopik Ciltler İçin Bakım

Atopi, genetik olarak cildin alerjiye eğilimli olmasına denilmektedir. Atopik cilt ise aşırı derece kuruluk gösteren genellikle yenidoğan bebeklerde meydana gelen bir cilt problemidir. Cilt üzerinde kırmızı renkli, kabarcık veya 

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 20

Dermalogica’dan Bir Yenilik Haberi

Tamamen doğal özlerle geliştirilmiş Dermalogica markası cilt tonunu eşitlemeye yarayan ve yüzü berrak bir hale getiren Daily Microfoliant ürünün ardından yepyeni bir ürünle karşımızdadır. Daily Superfoliant, Microfoliant ve Charcoal Rescue Masque ile benzer görünse de birbirinden tamamen farklı özelliklere sahiptir

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 17

Saç Bakımında Bioxcin

Saç, eski kültürlerden beri güç sembolü haline gelmektedir. Erkeklerde ve kadınlarda bu gücün sembolünü korumak oldukça önemli bir hale gelmiştir. Bu nedenle saç bakımı da eksiksiz yapılması gereken uygulamalar içerisinde yerini alır. Saç derisinde meydan gelen ve uzun süre önemsenmediğinde kelleşmeye kadar devam eden saç sorunları, doğru marka ve ürün kullanımı sayesinde eski haline geri dönmektedir

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 16

Sorunsuz Bir Cilt İçin La Roche Posay

Çeşitli dermokozmetika markalar içerisinde yer alan marka, kendine ait termal su istasyonu sayesinde milyonlarca kişinin cilt sorunlarını yok etmeyi başarmıştır. Tesadüf eseri bulunan ve günümüze kadar işlevini yitirmeyen doğal bir şekilde sunulmaktadır. Cilt üzerinde meydana gelen egzema, sedef gibi deri hastalıklarının da yatışmasına yardımcı olan cilt bakım markası kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürün yelpazesine sahiptir.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 15

Bebeklerin Hassas Poposuna Mustela

Bebeklerinin cildinin ne kadar hassas olduğunu ve özel olarak bakım yapılması gerektiğini belirtmek adına geliştirdiği yumuşatıcı ve sabun birleşimi, deri üzerinde oluşan kuruma, pullanma ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonların iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 14

Göz Temizliğinde Vichy Markası

Göz çevresi yüz bölgesindeki en hassas alandır. Bu alan için özel bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Aksi halde en ufak hassasiyet durumunda alerjik reaksiyonlar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra aşırı hassas olan bu bölge erken yaşlanma belirtilerinin ilk oluşmaya başladığı yerdir.

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 13

Sevginize Yakışır Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Sevginize Yakışır Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Yeni yılın ardından yaklaşan sevgililer günü mutlu çiftleri “sevgilime ne alsam” diye saran heyecanla karşılamaktadır. Sevgililer gününde ne alınır? Sorusunun cevabı şimdiden akılları kurcalamaya başladı. İlk kez sevgililer günü kutlayacak çiftler ve aşkını ilk gün ki heyecanla yaşayan eşler, günler öncesinden hediye alternatiflerini araştırmaya koyuldu. 

Devamını okuyunuz...
2017 Şubat 10

Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

ABCDerm serisi, Bioderma tarafından geliştirilmiş ve yaklaşık 60’a yakın ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Bebeklerin cildine göre tasarlanmış doğal bitki özleri ve bileşenler cilt üzerinde yaşanacak tahriş gibi tahribatların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Patenli özel içerikleri sayesinde bebeklerin hassas cildine uygun bakımı sağlamaktadır. Tüm bebek ciltleri üzerinde etkisini olumlu bir şekilde göstermektedir. Hava, toz ve kir gibi dış etmenlerden kolaylıkla etkilenen bebekler alerjiye daha fazla meyillidir. 

Devamını okuyunuz...
Blog Kategorileri

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.