x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Fransa’da kurulan Bioderma, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ürünleri ile Bioderma laboratuvarlarında uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bioderma Node Serisi, normal, kuru ve yağlı tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Bioderma Node ürünleri, saç bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak için yapılması gereken en önemli unsur doğru ürün tercihi yapmaktır. Dengesi kolayca bozulan saç ve saç derisinin bakımını sağlayan Bioderma Node serisi, saç sorunlarına kalıcı olarak çözüm sağlar.

Hava, kir, toz ve güneş ışınlarından kolayca etkilenen saç derisi, kozmetik ürünlerinde getirdiği zararlarla yıpranmalara ve kırılmalara neden olur. Cansız ve sönük saçlara sahip kişiler gün geçtikçe daha fazla cansızlaşan saç derisinde kopmalar ve dökülmeler meydana gelir.

Kadın ve erkeklerin ortak derdi olan saç dökülmesi Fön, Jöle, Wax, Limon, Saç ısıtıcısı gibi yöntemler ile daha fazla tetiklenir. Güçsüz saçlara dışarıdan ek bir müdahale ile saç derisinde istenmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. Pullanma, kaşıntı ve kepek en sık karşılaşılan sorunlardandır.
Bioderma Node, saçı ve saç derisinin tüm sorunlarını çözmeye yardımcı olur ve tekrarlamasını önler.
Günlük kullanıma uygun olan ürünler, düzenli ve sürekli bakım ile sağlığına kavuşur. Işıltılı ve dolgun saçlara kavuşturur. Saç maskeleriyle saç bakımına yardım sağlayan Bioderma Node serisi dipten uca onarım sağlar ve içerisinde deterjan bulundurmaz. Doğal bitki özlerinden hazırlanmıştır. Bioderma Node serisi ürünleri saçta derinlemesine temizlik sağlarken aynı zamanda ağırlık hissi uyandırmaz. Etkileyici ve dolgun saçlara en kısa sürede kavuşmanızı sağlar.

Bioderma Node A Şampuan

Hassas ve yıpranmış saçlara özel olarak hazırlanmış Bioderma Node A Shampooing Apaisant, saç yapısını onarmaya ve dökülmeye karşı etki eden formülüyle saç derisini güçlendirir ve hızlıca uzamasına yardım eder. Yeterince beslenmeyen saçların sert ve mat görünümünü ortadan kaldırır yerine yumuşak ve parlak saçlara sahip olmayı vaat eder.

Bioderma Node Fluid Şampuan

Yumuşak saçlar için kullanıcıların tercih ettiği Bioderma Node Fluid Shampoo, tüm cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmıştır. Saçın ağırlığını alır ve daha hafif ve rahat bir his uyandırır. Parlak bir görünüme kavuşturur. Köpürtülerek kullanılan Bioderma Node Fluid Shampoo saçın kuruma evresinde ısı derecesi özel olarak ayarlanmalıdır. İhtiyaç doğrultusunda kullanımı yapılmalıdır.

Bioderma Node S Shampoo

Kuru ve yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olan krem yapısıyla Bioderma Node S Shampoo, saç tellerini dipten uca temizler. İçeriğinde bulunan tatlı badem yağı, trimetilglisin ile saçı besler ve kurucu faktörlere karşı koruma sağlar. Sağlık bakanlığından onaylanmış ürünler, patenli formülüyle saç derisinin yeniden yapılanmasını sağlar. Tolerans seviyesini yükseltemeye yardımcı Bioderma Node S Shampoo kullananlar tarafından en sık tüketilen ürünlerdendir.

Bioderma Node

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.