x

Bioderma ABCDerm H2O 500ml Temizleme Solüsyonu 2.si Hediye

Bebek ve Çocukların Bez Bölgesi, Yüz ve Göz Çevresi için Temizleyici Misel Solüsyon

%20 indirim
79,50 TL 63,60 TL
Ref. 1009999635

Bioderma ABCDerm H2O 500ml Temizleme Solüsyonu 2. si Hediye

Özet Bilgi: Durulama gerektirmeyen Biderma H20Temizleme solüsyonu, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlayarak kir ve makyajı uzaklaştırmaya yardımcıdır. Cildi arındırmaya yardımcı misel solüsyondur.

Bebek ve çocuklara özel olarak geliştirilen ürün, yüz ve vüuct bölgesinin temizliğine en büyük yardıcıdır. Hassas çocuk ciltlerinin kirlerini nazikçe temizleyerek yapıya zarar vermeden yenilenmesini sağlamaktadır. Bioderma Temizleme Solüsyonu, nemlendirici ve besleyici içeriği ile üstün koruma sağlayarak vücuda uyumlu bir bakım gerçekleştirmektedir.

Markası: Bioderma

Ürün Kategorisi: Temizleme Solüsyonu, ABCDerm Serisi, Bioderma Makyaj Temizleme Suyu

Cilt Tipi: Hassas, Kuruya Dönük Ciltler

Ürün Gramajı: 500ml

Bioderma ABCDerm H2O Temizleme Solüsyonun Özellikleri

Hassas, normalden kuruya dönük ve toleransı düşük ciltler için geliştirilen Solüsyon, durulama gerektirmemektedir. Hassas formlu misel solüsyondur. Derinlemesine temizleyen yapan ve makyaj temizleyici olarak kullanılan bu ürün, cildin tüm kir ve makyajdan arınmasını sağlamaktadır. Etkili formülü ve bileşenleri ile kuruluğa neden olmaz. Yüksek göz çevresi ve cilt toleransına sahip olup doğal dengesinin korunmasını sağlamaktadır. Çocukların yüz ve vücut bölgesi için uygun olan ABCDerm, gereken sıklıkta, yeterli miktarda cilt yüzeyine uygulanırak sonrasında durulama gerçekleştirilmektedir.

Parfüm, alkol ve phenoxyethanol içermemektedir.

Bioderma ABCDerm H2O Temizleme Solüsyonun Kullanım Şekli

Solüsyon, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez yüz ve göz çevresine, etkin bir temizlik yapıncaya kadar uygulanmalıdır. Durulama gerektirmeyen ürün, pamukta leke kalmayıncaya kadar uygulanmalıdır. Uygulama sonrasında durulama gerektirmeyen Bioderma ürünü, özellikle sık makyaj yapanlar için pratik kullanımlı ideal bir üründür.

İçerik: Su, Peg-6 Kaprilik / Kaprik Gliseridler, Propilen Glikol, Cucumis Sativus, Meyve Özütü, Manitol, Ksilitol, Ramnoz, Fruktooligosakkaritler, Disodyum Edta, Setrimonyum Bromür.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Bioderma ABCDerm H2O 500ml Temizleme Solüsyonu 2.si Hediye ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.