x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Bioder markası, Türk dermatolog ve eczacılardan oluşan ekiplerin çalışmalarını devam ettirdiği B'IOTA laboratuvarları tarafından üretilen cilt bakımı ve güneş koruması markasıdır. 2002 yılında kurulan B'IOTA laboratuvarları, aralarında bioxcin markasının da bulunduğu oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Bioder Skincare ise 2014 yılından bu yana, spesifik olarak cilt bakımı ve güneş koruması için üretilmektedir.

Neden Bioder Skincare?

Bioder Skincare, Güçlü Bitki Araştırma Merkezi'nde spesifik cilt sorunlarına etkili olabilen bitkileri, ürün formülasyonlarda kullanmaktadır. 

Bioder Skincare Ürünleri

Cilt bakımı ürünleri markasının çözüm sunduğu cilt sorunları akne ve sivilce, cilt gözenekleri, kuruluk, lekeler ve atopik cilt şeklinde sıralanabilir. Her sorun için ayrı bir ürün serisi üretilmektedir. Bioder ürünleri farklı cilt tiplerine uygundur. Güneş koruması için özel olarak üretilmiş ürünleri ile, cildin korumasını sağlamaktadır. Ayrıca güneşe maruz kaldıktan sonra cildi rahatlatmak için geliştirilmiş . Age Reverse serisi ise anti-aging için özel olarak geliştirilmiştir. Bunların haricinde cilt tonu için peeling ve temizleyici ürünleri de, geniş ürün yelpazesi altında toplamaktadır.

Bioder Skincare

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.