x
Filtrele

Seçimleriniz

Kimin İçin?

Markalar

1971'de Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuş olan ve o günden bu yana aktif bir marka olan Ardell, bir takma kirpik ve kaş bakımı ürünleri firmasıdır. Ardell markası, tüm dünyada bu konuda en çok tercih edilen marka konumundadır. Tüm ürünlerinde yüksek kaliteyi yakalamış durumdadır ve bunları gururla piyasaya sunmaktadır.

Neden Ardell?

Takma kirpik kullanımına en çok ihtiyaç duyulan yer olan sinema sektöründe son derece iddialı olan Ardell, 125'den fazla değişik takma kirpik çeşidiyle liderdir. Ürünleri son derece doğal görünümlüdür. Kirpik bakımı için; kirpik kıvırıcı, uzatıcı, maskaralar ve kirpik tarağı da tüketicilere sunmaktadır. Ardell 'in ürün yelpazesinde bulunan tek ürünler, yalnızca bu devasa kirpik katalogu değildir. Aynı zamanda kaş bakımı için de çok sayıda, kaliteli ürünler üretmektedir. 

Ardell Ürün Yelpazesi

Kaş bakımı için üretilmiş Ardell ürünleri arasında; kaş belirleyiciler, fırçalar, kalemler sayılabilir. Ayrıca özel olarak üretilen Ardell kaş şablonları sayesinde; tüketicinin, kaşlarına rahatlıkla şekil vermesi için kolaylık sağlanmaktadır. Ardell markası, kirpik ve kaş ürünlerinin yanı sıra, saç kapatıcı, takma kirpik yapıştırıcısı, yüz bölgesinde kullanıma uygun düzelticiler de üretmektedir.

Ardell

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.